• کدخبر: 62318
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۳۳ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  • چاپ خبــر
با ثبتنام در سامانه طوبی:

بیش از پنج هزار هیات مذهبی استان مجوز فعالیت دریافت کرده اند

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان گفت: تاکنون بیش از پنج هزار هیات مذهبی و ۵۵۰ کانون فرهنگی تبلیغی مردم نهاد استان در سامانه طوبی ثبت نام و مجوز فعالیت دریافت کرده اند.

به گزارش دیار اقوام؛ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان در حاشیه نشست روسای ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان های استان که در روستای حصور فریدن برگزار شد گفت: تاکنون بیش از پنج هزار هیات مذهبی و ۵۵۰ کانون فرهنگی تبلیغی مردم نهاد استان در سامانه طوبی (بانک اطلاعات تشکلهای دینی سازمان تبلیغات اسلامی) ثبت نام و مجوز فعالیت دریافت کرده اند.

حجت الاسلام رحمت الله اورجی با اشاره به اینکه شش هزار مداح آقا و خانم هم در این سامانه ثبت نام کرده اند، افزود: کارت شناسایی مداحان و شعرای آئینی که در سامانه طوبی ثبت نام و کد رهگیری دریافت کرده اند آماده شده است و افراد می توانند جهت انجام مراحل سطح بندی و دریافت کارت شناسایی به ادارات تبلیغات اسلامی شهرستانهای خود مراجعه نمایند.

وی همچنین  از برگزاری مراسم اعتکاف در بیش از ۵۰۰ مسجد استان خبر داد و گفت: سامانه جامع ثبت نام الکترونیکی اعتکاف که از پیشرفته ترین و کاملترین سامانه های ثبت نام در کشور است برای تمام مساجد در نظر گرفته شده است و افراد می توانند با مراجعه به ادارات تبلیغات اسلامی برای اعتکاف ثبت نام کنند.

انتهای پیام

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها