• کدخبر: 61506
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۰۸ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
  • چاپ خبــر
هشدار فرماندار فریدن به دستگاه های اجرایی شهرستان:

دستگاه های اجرایی بدون برنامه مدون سهمی از اعتبارات سال آینده ندارند

فرماندار فریدن گفت: ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان اگر برنامه مدون و جامع ارائه ندهند در اعتبارات سال آینده سهمی نخواهند داشت.

به گزارش دیار اقوام؛ پیش از ظهر امروز کمال رضایت در جلسه شورای اداری فریدن برنامه ریزی برای توسعه شهرستان را لازم و ضروری دانست و گفت: متاسفانه برنامه ریزی خوبی برای اجرای کارها در سطح شهرستان نداریم بنابراین ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان اگر برنامه مدون و جامع ارائه ندهند در اعتبارات سال آینده سهمی نخواهند داشت.

فرماندار فریدن اشتغال را مسئله اول شهرستان دانست و افزود: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۴۰۰ طرح اشتغالزایی در بخش های مختلف به بانک های عامل معرفی شده است که با دریافت ۱۳۰ میلیارد ریال تسهیلات زمینه اشتغال ۵۰۰ نفر فراهم شده است.

وی اضافه کرد: علاوه براین، مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به طرح های توسعه کشاورزی و مکانیزاسیون پرداخت و ۱۵ میلیارد ریال جرائم دیرکرد وام های بخش کشاورزی نیز بخشیده شده است.

علی ناظمی، مدیر آب و فاضلاب شهری فریدن در ادامه، به افت سطح ایستایی منابع آب تا ۴۰ متر اشاره کرد و گفت: سالانه بیش از دو میلیون و ۴۰۰هزار مترمکعب آب آشامیدنی برای ساکنان شهر داران تولیدمی شود.

وی افزود: این درحالی است که سرانه مصرف آب در این شهر ۲۶ درصد بیشتر از استاندارد تعریف شده می باشد لذا با توجه به تداوم خشکسالی ضرورت دارد مردم در مصرف آب صرفه جویی کنند.

انتهای پیام

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها