• کدخبر: 61452
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۵۸ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۶
  • چاپ خبــر
نماینده مردم فریدن در مجلس:

همه مسئولان باید برای حل مشکلات مردم اقدام کنند/ منابع باید عادلانه در اختیار همه مردم قرار گیرد

نماینده مردم فریدن در مجلس گفت: همه مسئولان چه در دولت و چه مجلس شورای اسلامی باید پاسخگوی مردم باشند نه اینکه نقش اپوزیسیون به خود بگیرند و اگر منابع کم است باید این منابع را عادلانه در اختیار همه مردم قرار دهند و این منابع باید به مردم مستضعف نیز اختصاص داده شود.

به گزارش دیار اقوام؛ اکبر ترکی پیش از ظهر امروز در جمع راهپیمایان فریدنی گفت: فتنه گرانی که در سال ۸۸ موفق نشده اند در چند روز اخیر وارد میدان شدند و با استفاده از فضای مجازی و سوءاستفاده از بحث معیشت مردم به خیال باطل خود سعی در براندازی نظام داشتند.

نماینده مردم فریدن در مجلس، افزود: تمام مسئولان فعلی باید برای حل مشکلات مردم و مطالبه گری های به حق آن ها اقدام کنند و اگر افرادی بوده اند که خدماتی فراوانی به مردم کردند و امروزه دچار انحراف شده اند باید راه خود را از سران فتنه جدا کنند و بدانند که راه مردم از آن ها جداست و دچار انحراف سیاسی نشوند.

وی عنوان کرد: دولت به پشتیبانی این مردم برسر کار آمده است و طبق منویات رهبری همه مسئولان چه در دولت و چه مجلس شورای اسلامی باید پاسخگوی مردم باشند نه اینکه نقش اپوزیسیون به خود بگیرند و اگر منابع کم است باید این منابع را عادلانه در اختیار همه مردم قرار دهند و این منابع باید برای حل مشکلات مردم مستضعف نیز اختصاص داده شوند.

وی همچنین با اشاره به کارهای انجام گرفته از قبیل برنامه ششم توسعه اقتصادی و اجتماعی گفت: اگر این طرح اجرایی شود بسیاری از مشکلات مانند فقر در کشور حل خواهد شد.

وی در پایان ضمن خبر دادن از حل شدن مشکل آب چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین و میاندشت و شروع عملیات اجرایی آن، درمورد برخی مسائل مانند شیوه غلط به کارگیری دوباره برخی بازنشستگان به کار، معوقات بازنشستگان، طرح تحول سلامت، طرح راه آهن منطقه، عوارض برق و.. توضیحاتی به مردم ارائه داد.

انتهای پیام

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها