• کدخبر: 61364
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۴۰ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۹
  • چاپ خبــر
در بازدیدی با همراهی نماینده مردم فریدن در مجلس مطرح شد؛

توجه به عمران، آبادانی و حل مشکلات بهداشت و درمان شهرستان فریدن

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، معاون توسعه، معاون درمان و معاون بهداشتی دانشگاه با همراهی نماینده مردم فریدن در مجلس، برای بررسی و حل مشکلات بهداشت و درمان فریدن از بیمارستان شهید رجایی و شبکه بهداشت شهرستان بازدید کردند.

به گزارش دیار اقوام ؛ نماینده مردم شهرستان های فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی، روز شنبه، در گفتگویی اظهار کرد: رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای دومین بار در سال ۱۳۹۶ به همراه معاونان خود برای بررسی مشکلات عمرانی و بهداشت و درمان شهرستان فریدن روز گذشته، در شهرستان حضور پیدا کردند.

اکبر ترکی افزود: این مسئولان به همراه مهدی صادقی رئیس جدید بیمارستان شهید رجائی داران و محمدرضا شیخی مدیر شبکه بهداشت و درمان از نزدیک وضعیت عمرانی و درمانی بیمارستان و اورژانس را بررسی و در جلسه ای تعاملی مصوباتی برای رفع مشکلات موجود طرح کردند.
مصوبات این جلسه عبارتند از:

۱- ساختمان ccu و بخش های قلب و اکو کاردیو گرافی و تست ورزش تکمیل شود.
۲- عملیات احداث اتاق های عمل ،csr (استرلیزاسیون)، لندری، آزمایشگاه و ساختمان اداری و آشپزخانه به مساحت چهار هزار مترمربع، آغاز شود.
۳- ساختمان اورژانس به طور کامل بازسازی و بهینه سازی شود.
۴- چهار واحدپانسیون نیمه کاره پزشکان تکمیل و چهار واحد پانسیون جدید برای پزشکان متخصص احداث شود.
۵- ساختمان آزمایشگاه مرکز بهداشت و ساختمان بهورزی تکمیل و بهره برداری شود.
۶- سالن ورزشی واقع در مرکز بهداشت شماره دو تکمیل و تجهیز شود.
۷- ساختمان ستاد اداری شبکه بهداشت و درمان در مجاورت مرکز بهداشت شماره ۲ تکمیل و راه اندازی شود.
۸- تجهیزات لازم پزشکی بیمارستان، اورژانس و بخش ها تهیه و تامین شود.

بر این اساس، نماینده مردم فریدن در مجلس، ضمن تشکر از حسن توجه رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به مناطق محروم فریدن، فریدونشهر ، چادگان و بوئین میاندشت و همکاری در رفع مشکلات عمرانی و درمانی، قول مساعد داد تا با توجه به حضور وی در کمسیون بهداشت و درمان و کمسیون تلفیق سال۹۷ برای موفقیت طرح تحول سلامت و بهبود روند پیشرفت طرح های عمرانی و بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و رفع مشکلات بهداشت و درمان فریدن کمال همکاری در تصویب تامین اعتبار از منابع پایدار را داشته باشد.
وی تصریح کرد: در همین رابطه، یکشنبه دهم دی ماه جلسه ای در وزارت بهداشت با وزیر و معاونان وزیر بهداشت و درمان پیرامون مشکلات و عمران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و بررسی و حل مشکلات عمرانی و بهداشت و درمان چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت خواهند داشت که امید است نتایج خوشایندی حاصل شود.

انتهای پیام

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها