• کدخبر: 61343
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۵۹ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۷
  • چاپ خبــر
بیانیه حوزه نمایندگی ناحیه مقاومت بسیج فریدن؛

۹ دی، باران بصیرت مردم بر غبار غفلت و کوردلی اهل نفاق بود

حوزه نمایندگی ناحیه مقاومت بسیج فریدن، به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه ۹ دی بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش دیار اقوام؛ حوزه نمایندگی ناحیه مقاومت بسیج فریدن به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه ۹ دی بیانیه ای صادر کرد که در ادامه می خوانید.

بسم الله الرحمن الرحیم

اکنون که در سالروز یوم الله ۹ دی قرار گرفته ایم این حادثه عظیم را می توان از دو منظر مورد توجه قرار داد:

اول: ۹ دی، روز بیعت با ولایت است و مردم با اقتدا به اصل ولایت فقیه این حماسه مثال زدنی را آفریدند و میثاق خود را همراه با رهبر زمان خویش با امام حسین (ع) تجدید کردند.

آنان در عمل نشان دادند که پیرو خط امام راحل، خمینی کبیر (ره) باقی می مانند و این سخن امام عزیزشان را هرگز فراموش نمی کنند که: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد.

دوم: ۹ دی، روز برائت از منافقین کور دلی است که رنگ بیرق های  امام حسین (ع) را ابزاری برای رسیدن به اهداف پلیدشان کرده بودند و با بی حرمتی به آن در روز عاشورا واقعیت نفاق آلود خود را بیشتر آشکارکردند.

در این حماسه بزرگ مردم و تمام اقشار جامعه موضع خود را مشخص کرده و فتنه گران را به زباله دان تاریخ انداختند. خسته مباد گامهای استوارتان در یوم الله ۹ دی که روز پایمال شدن تمام نقشه های فتنه گران است و ایران این صحنه های حضور مردم متدین و ولایی را بسیار به  خود دیده است  که همچون باران آلودگی ها را شسته و محو می نماید و به معنای واقعی کلمه  ۹ دی باران بصیرت مردم بر غبار غفلت و کوردلی اهل نفاق است.

رهبرا مردم با بصیرت فریدن همگام با تمام مردم ایران زمین همواره پشتیبان ولایت هستند و  حال که دست هایی در کارند تا مشارکت مردم را در صحنه های انقلاب کم رنگ نشان دهند هر چه پر شکوه تر حضور خود را به منسه ظهور خواهند گذاشت.

انتهای پیام

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها