• کدخبر: 61328
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۰۷ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۶
  • چاپ خبــر
به همت اداره آموزش و پرورش شهرستان:

جشن تکلیف ۱۷۰ نفر از دانش آموزان دختر فریدن برگزار شد/ تصاویر

صبح امروز جشن عبادت ۱۷۰ نفر از دانش آموزان دختر شهرستان فریدن به همت اداره آموزش و پرورش این شهرستان در سالن ۱۷ شهریور شهر داران برگزار شد.

به گزارش دیار اقوام؛ صبح امروز و همزمان با میلاد مسعود امام حسن عسکری (ع) جشن تکلیف ۱۷۰ نفر از دانش آموزان دختر شهرستان فریدن به همت اداره آموزش و پرورش این شهرستان در سالن ۱۷ شهریور شهر داران برگزار شد.

نیازعلی علائی در این مراسم ضمن خیر مقدم به حاضران و تبریک میلاد فرخنده امام حسن عسکری (ع) خطاب به دانش آموزان گفت: خداوند برای به سعادت رسیدن ما، هم در وجودمان عقل قرار داده و هم توسط پیامبران دین فرستاده است تا ما با راهنمایی های عقل و دین راه صحیح زندگی را بشناسیم و انسان کامل و سعادتمندی شویم.

رئیس اداره آموزش و پرورش فریدن با تبریک به دانش آموزان برای رسیدن به سن تکلیف و پذیرفتن عبودیت و بندگی پروردگار متعال افزود: شما دانش آموزان عزیز به سنی رسیده اید که باید واجبات را انجام دهید و از محرمات دوری جویید، خلعت زیبای تکلیف بر شما دانش آموزان خجسته باد و امیدوارم که در سایه توجهات خاص خداوند کریم سعادتمند باشید.

اجرای برنامه های متنوع از طرف حجت الاسلام محمدی و معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان برای دانش آموزان از دیگر بخش های این مراسم بود.

لازم به ذکر است که در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ تعداد ۳۷۳ نفر از دانش آموزان دختر در شهرستان فریدن به سن تکلیف رسیده اند.

انتهای پیام

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها