• کدخبر: 61302
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۰۱ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۶
  • چاپ خبــر
با حضور نابغه قرآنی جهان اسلام؛

محفل انس با قرآن کریم در دامنه فریدن برگزار شد/ تصاویر

محفل انس با قرآن کریم، با حضور نابغه قرآنی جهان اسلام، حافظ روشندل احمد دباغ و اجرای قاری بین المللی یوسف صادق پور در دارالحسین شهر دامنه برگزار شد.

به گزارش دیار اقوام؛ شامگاه سه شنبه محفل انس با قرآن کریم با حضور نابغه قرآنی جهان اسلام، حافظ روشندل احمد دباغ و اجرای قاری بین المللی یوسف صادق پور در دارالحسین شهر دامنه فریدن برگزار شد.

حجت الاسلام ناصر صابری، امام جمعه دامنه، در این محفل ضمن عرض خیر مقدم به حاضران و یادآوری اهمیت انس همیشگی با قرآن کریم گفت: برپایی مجالس قرآن و روضه، انسان را اهل مراعات می کند و امام صادق (ع) در اهمیت این محافل فرموده اند که هنگامی که فتنه ها مانند پاره های شب تار به شما هجوم آوردند، به قرآن پناه ببرید.

وی افزود: پیامبر مکرم اسلام دو یادگار گرانبها برای ما قرار دادند که اگر به آن ها تمسک بجوییم هرگز گمراه نخواهیم شد و آن دو یادگار ارزشمند کتاب خدا و اهل بیت هستند و اگر به هر دو تمسک جستیم راه صحیح را خواهیم یافت و اگر یکی را گرفتیم و به دیگری بهای کمتری دادیم در جایی از زندگی می لنگیم.

وی عنوان کرد: یکی از افتخارات ما خادم القرآن بودن است و باید این جلسات و محافل نورانی را قدر دانسته و در برگزار شدن باشکوه تر این جلسات پربرکت کوشا باشیم.

در بخش دیگر این محفل گروه تواشیح بین المللی نورالهدی قم، تواشیح و همخوانی زیبایی در وصف پیامبر (ص) اجرا کردند و همچنین از فعالان و حافظان قرآنی شهر تجلیل شد.

انتهای پیام

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها