• کدخبر: 61062
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۲۷ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
  • چاپ خبــر
امام جمعه داران:

بزرگترین فتنه قرن توسط ایران خنثی شد

امام جمعه شهر داران، گفت: برای پیروزی جبهه مقاومت باید دست سردار سلیمانی و رهبر گرانقدر انقلاب و سربازان امام زمان را بوسید، زیرا به اعتراف خود فتنه گران و غربی ها بزرگترین فتنه قرن توسط ایران خنثی شد.

به گزارش دیار اقوام؛ امام جمعه شهر داران در خطبه های این هفته ضمن تبریک ولادت پیامبر (ص) و امام صادق (ع)، اظهار کرد: طبق نظر اهل سنت ۱۰ ربیع الاول و طبق نظر شیعه، ۱۷ ربیع الاول ولادت پیامبر ذکر شده است و هفته ما بین این دو تاریخ هفته وحدت نامگذاری شده است.

حجت الاسلام اسماعیل سیاوشی، افزود: وحدت به معنای گفته نشدن حقیقت نیست بلکه وحدت به معنای تبیین حقایق است.

وی عنوان کرد: امروزه دشمنان با طرح های گوناگون درصدد ایجاد درگیری بین شیعه و اهل تسنن هستند و ما باید بیش از پیش هوشیار باشیم و دشمنان تلاش می کنند که با ارائه طرح ها و فروش اسلحه های خود در این درگیری ها علاوه بر درگیر نشدن مستقیم خود، در پی داشتن درآمدی نیز برای خود هستند.

وی گفت: آمریکا، اسرائیل، عربستان و وهابیت با متحد شدن با یکدیگر در ایجاد، کمک و تجهیز داعش این قصد را دنبال کردند و با ایجاد تفکراتی انحرافی در این گروه قصد براندازی اسلام را داشته اند.

امام جمعه شهر داران گفت: برای پیروزی جبهه مقاومت باید دست سردار سلیمانی و رهبر گرانقدر انقلاب و سربازان امام زمان را بوسید زیرا که به اعتراف خود فتنه گران و غربی ها بزرگترین فتنه قرن توسط ایران خنثی شد.

وی با اشاره به صحبت آقای عراقچی تصریح کرد: طبق سخن برخی مسئولان نیز اگر قدرت موشکی ایران نبود حتی آن ها سر میز مذاکره هم حاضر نمی شدند و جنگ را آغاز می کردند.

حجت الاسلام سیاوشی، در پایان به در پیش بودن روز ۱۶ آذر اشاره کرد و درمورد روز مجلس و شهادت آیت الله مدرس گفت: آیت الله مدرس طبق سخن رهبری معظم، الگویی برای نمایندگان مجلس است.

 

امام جمعه موقت دامنه:

شکست داعش نتیجه وحدت مسلمین است

امام جمعه موقت دامنه در خطبه های این هفته، گفت: سخنان رهبری در جمع فرماندهان بسیج و بسیجیان کشور، مسئولان نیروی دریایی ارتش و… نشان دهنده اهمیت مقاومت و تأکید ایشان در این زمینه است.
حجت الاسلام محسن طاهری، با اشاره به هفته وحدت نیز گفت: نتیجه وحدت مسلمین در جهان باعث آزادی آنان از دست دشمنان اسلام و شکست داعش شد.
وی همچنین درمورد سخنان رئیس جمهور در رسانه و گزارش عملکرد صد روزه گفت: متاسفانه شاهد برخی تناقض ها، در صحبتها هستیم.

انتهای پیام

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها