• کدخبر: 60926
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۱۶ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۴
  • چاپ خبــر

گردهمایی حلقه های صالحین کانون بسیج جامعه پزشکی فریدن

پیش از ظهر امروز اعضاء حلقه های صالحین کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان شهید رجایی داران و شبکه بهداشت و درمان فریدن در محل نماز جمعه شهر داران گرد هم آمدند.

به گزارش دیار اقوام؛ پیش از ظهر امروز اعضاء حلقه های صالحین کانون بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان فریدن و بیمارستان شهید رجایی داران به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در محل نماز جمعه شهر داران گرد هم آمدند.

این نشست با حضور سرهنگ احسان سروش فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن و جمعی از مسئولان بیمارستان شهید رجایی و شبکه بهداشت و درمان فریدن برگزار شد و حاضران با آرمانهای رهبر کبیر انقلاب و حضرت آیت الله خامنه ای تجدید میثاق کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن در این نشست سخنانی در مورد جبهه مقاومت و حضور همه اقشار بسیجی در صحنه های مختلف سیاسی-اجتماعی با توجه به منویات مقام معظم رهبری، تا رساندن پرچم نظام جمهوری اسلامی به دست صاحب عصر (عج) داشت.
همچنین در ادامه این نشست، حسینی مسئول تربیت و آموزش کانون جامعه پزشکان فریدن به بیان موضوعات مختلف از جمله محورهای تکریم ارباب رجوع، منشور اخلاقی پرسنل بهداشتی و درمانی و حقوق بیماران در بیمارستان ها پرداخت.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها