• کدخبر: 60916
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۳۴ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۹/۳
  • چاپ خبــر
امام جمعه داران:

دشمن بنیان خانواده را هدف گرفته است

امام جمعه داران گفت: دشمن برای مقابله با نظام اسلامی، بنیان خانواده را با شیوه های مدرن مورد هدف قرار می دهد.

به گزارش دیار اقوام؛ حجت الاسلام اسماعیل سیاوشی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر داران افزود: شیوه ازدواج نخستین امام شیعیان جهان با حضرت زهرا(س) می‌تواند برای جوانان ما الگو و بهترین راه و روش زندگی باشد.
امام جمعه داران با بیان این که تراز اصلی بنیان خانواده قرآن است، تصریح کرد: ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی بهترین شیوه مبارزه با این تهاجم است.
حجت الاسلام سیاوشی گفت: مهم ترین ثمره ازدواج مودت است و زن و شوهر همواره باید پشتیبان هم بوده تا آسایش و آرامش در زندگی برقرار شود.
وی با اشاره به در پیش بودن شهادت امام حسن عسکری(ع) اظهار کرد: همه ما باید تمام سعی خود را در جهت فراهم نمودن مقدمات ظهور امام زمان(عج) فراهم کنیم.
امام جمعه داران با تبریک هفته بسیج به بسیجبان حاضر در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه به تقارن هفته بسیج و نابودی شجره خبیثه داعش توسط محور مقاومت گفت: امام امت در اوایل انقلاب پیش‌بینی ایجاد جبهه بسیج جهانی مستضعفان را کرده بود و فرموده بودند که برای مبارزه با استکبار لاجرم باید تفکر بسیجی در همه دنیا طنین‌انداز شود.
وی به اتحاد شکست خورده آل سعود با آمریکا و اسرائیل اشاره کرد و گفت: آمریکایی ها باید بداند یک راه بیشتر ندارند و آن ترک منطقه است و اگر این کار را انجام ندهند، فرهنگ، همت و غیرت بسیج در جبهه مقاومت اسلامی آن ها را از منطقه بیرون خواهد راند.
امام جمعه داران داشتن هوشیاری و رصد هوشمندانه دشمن را لازمه جوامع اسلامی دانست و تصریح کرد: آن‌هایی که ۳۰سال برنامه و طرح ریخته بودند تا شیعه و مقاومت را از بین ببرند در کمتر از ۶ سال توسط نیروهای بسیجی و مردمی کشورهای مختلف به زباله‌دان تاریخ ریخته شدند اما این موفقیت پایان راه نیست.
در حاشیه مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته به مناسبت هفته بسیج ؛ تیم سلامت کانون بسیج جامعه پزشکی فریدن نیز به بیش از ۲۱۰ نفر خدمات بهداشتی و درمانی ارائه کرد.
فریدن با جمعیت بیش از ۴۹ هزار نفر در ۱۴۰ کیلومتری غرب استان واقع است.

انتهای پیام/ ایرنا

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها