• کدخبر: 60905
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۲۱ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲
  • چاپ خبــر
در نشست خبری با فرمانده ناحیه مقاومت فریدن مطرح شد؛

اعتبارات دولت در زمینه حمایت از طرح های اقتصادی بسیج صفر است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن، گفت: متأسفانه در سال جاری اعتبارات دولت در زمینه حمایت از طرح های اقتصادی بسیج تا این زمان صفر بوده است.

به گزارش دیار اقوام؛ به نقل از دیار اقوام؛ پیش از ظهر امروز (پنج شنبه) نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با خبرنگاران شهرستان به مناسبت هفته بسیج برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن در این نشست ضمن تبریک پیروزی جبهه مقاومت بر تروریست های منطقه ای، اظهار کرد: این پیروزی بزرگ را باید به جبهه توحید و همه کسانی که مروّج فرهنگ قرآن و اهل بیت هستند تبریک گفت.

سرهنگ احسان سروش، با دعوت از شرکت همه بسیجیان در تجمع باشکوه بسیجیان در روز پنجم آذر افزود: روز پنجم آذر روز خدا باوری و خدا محوری و اندیشه حزب الله است و این جریانی است که رهبر بر روی آن تأکید دارند.

وی ضمن اشاره به سخنان رهبر انقلاب در دیدار فرماندهان بسیج و بسیجیان سراسر کشور افزود: رهبر انقلاب عامل حقیقی نابودی و دفع غده سرطانی داعش را داشتن روحیه بسیجی خواندند و این نشان می دهد که بسیجیان و فرهنگ بسیج توانست دشمن را زمین گیر کند و این تنها راهی است که رهبر انقلاب برای پیروزی بر آن تأکید می کنند.

وی عنوان کرد: دشمن با زور، تهدید، تحریم و.. در پی ایجاد انحراف در جمهوری اسلامی است و جمهوری اسلامی حاکمیتی است که مبتنی بر مردم بوده و با حاکمیت و پسوند اسلام، قرآن و ارزش های دینی همراه است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن گفت: هفته بسیج گرامی داشت این اندیشه است و زنده کردن این تفکر در جهان باعث ایجاد پیروزی بزرگ جبهه مقاومت در منطقه شد.

وی تصریح کرد: در این پیروزی ما مدیون شهدای حرم و شهید همدانی ها، شهید حججی ها و.. هستیم و حشد الشعبی نیز زاییدۀ همین تفکر است.

سرهنگ سروش همچنین در بخش دیگری از این نشست به برنامه های انجام شده و پیش رو در هفته بسیج اشاره کرد.

وی در پایان این نشست ضمن پاسخ به سوالات خبرنگاران درمورد فعالیت های اجتماعی، امنیتی، اقتصادی و.. بسیج گفت: متأسفانه در سال جاری اعتبارات دولت در زمینه حمایت از طرح های اقتصادی بسیج تا این زمان صفر بوده است.

انتهای پیام

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها