• کدخبر: 60889
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۱۶ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲
  • چاپ خبــر
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن:

پیروزی جبهه مقاومت در برابر داعش، پیروزی فرهنگ بسیجی در جهان است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن گفت: پیروزی جبهه مقاومت در برابر داعش پیروزی فرهنگ بسیج در جهان است و باید دانست که این پیروزی در سایه تعامل و مذاکره بدست نیامده است.

به گزارش دیار اقوام؛ صبح امروز نشست بصیرتی ویژه سرمربی و مربیان، سرگروه ها و متربیان حلقه های شجره طیبه صالحین در نمازخانه ناحیه مقاومت بسیج فریدن برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن در این نشست ضمن اشاره به توطئه های پی در پی دشمنان در چند ماه اخیر مانند توطئه کردستان عراق و استعفای سعد حریری نخست وزیر لبنان و.. به لزوم داشتن بینشی عمیق و پیروی از خط ولایت فقیه تأکید کرد.

سرهنگ احسان سروش با تأکید بر فهم درست از دین افزود: امروز بیشتر از هر زمانی تبیین شرایط حکومت اسلامی برای ما اهمیت دارد.

وی با اشاره به ماجرای حکمیت در زمان امام علی (ع) و اهمیت وجود قدرت تشخیص حق از باطل در افراد جامعه عنوان کرد: باید دانست که اگر مردم در جامعه اسلامی تصمیمی اشتباه برای جامعه بگیرند حتی امام عصر نیز به اشتباه مردم تمکین می کنند و در این موارد مردم خود مسئول اشتباه خود هستند.

وی افزود: ما امروزه باید جریانات انحرافی در انقلاب اسلامی را تشخیص دهیم و مثال این  جریانات در ابتدای انقلاب جریان بنی صدر است.

سرهنگ سروش با اشاره به فضای آلوده طراحی شده توسط دشمن و تلاش آن ها برای تبدیل فرهنگ مقاومت و ایستادگی به تعامل عنوان کرد: طبق آموزه های قرآن و اسلام، دشمنان تا زمانی که از آن ها تبعیت بی چون و چرا نکنیم از ما راضی نخواهند شد.

وی با تاکید بر لزوم حفظ فرهنگ قرآن و اهل بیت در جامعه که همان فرهنگ مقاومت و ایستادگی است افزود: در این زمان ما بیشتر از هر زمان دیگر موظف به عمق بخشی به این نگاه و تفکر در جامعه هستیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن در پایان ضمن اشاره به پیروزی جبهه مقاومت گفت: این پیروزی، پیروزی فرهنگ مقاومت و بسیج در جهان است و باید دانست که این پیروزی در سایه تعامل و مذاکره بدست نیامده است.

انتهای پیام

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها