• کدخبر: 60844
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۳۱ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۸/۳۰
  • چاپ خبــر
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدن:

عمر برخی ورزشگاه های شهرستان بیش از ۷۰ سال است/ نبود بودجه مناسب برای تعمیر این ورزشگاه ها

جلسه هم اندیشی نحوه پیشبرد و توسعه ورزش شهرستان با حضور اصحاب رسانه فریدن در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد.

به گزارش دیار اقوام؛ ظهر امروز جلسه هم اندیشی نحوه پیشبرد و توسعه ورزش شهرستان با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان و اصحاب رسانه شهرستان فریدن در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدن در ابتدای این جلسه به برخی عملکردهای این اداره در هفت ماه تصدی خود اشاره کرده و گفت: از جمله اقدامات انجام شده ساماندهی  ۲۵ هئیت فعال شهرستان و ابلاغ  حکم روسای هئیت ها، عقد تفاهم نامه های مالی در حدود ۷۸ میلیون تومان، پیگیری و کمک به راه اندازی استخر فجر داران با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیون تومان و.. بوده است.

مهدی نجاری در بخش دیگری از این جلسه به بیان برخی مشکلات این اداره از قبیل کمبود تملک دارایی اداره ورزش و جوانان این شهرستان در سال جاری نسبت به شهرستان های دیگر، قدمت بیش از ۷۰ ساله برخی ورزشگاه های شهرستان و تخصیص نیافتن هیچ گونه اعتباری برای نگه داری و تعمیر این گونه ورزشگاه ها، نبود منابع انسانی مورد نیاز از قبیل داور، مربی و… در اداره ورزش شهرستان و.. پرداخت.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان برخی فعالیت های صورت گرفته توسط این اداره در حل برخی کمبود ها و مشکلات موجود در امر ورزش، از اصحاب رسانه خواست تا با همفکری و ارائه نظرها و ایده های خود و همچنین ایجاد انگیزه و یک نگاه مثبت در مردم نسبت به امر ورزش، در توسعه و پیشبرد ورزش شهرستان تأثیرگذار باشند.

بر این اساس در پایان این جلسه، اصحاب رسانه با بیان برخی مشکلات موجود در امر ورزش شهرستان، راه حل های پیشنهادی خود را در این زمینه ارائه دادند.

انتهای پیام/ دیار اقوام

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها