• کدخبر: 60722
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۴۴ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  • چاپ خبــر
مدیرکل بهزیستی استان:

آماده اعزام مددکاران و روانشناسان بهزیستی اصفهان به مناطق زلزله‌زده هستیم/ تهیه وسایل کمک توان‌بخشی برای ارسال به مناطق حادثه‌دیده

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان از آمادگی برای اعزام مددکاران و روانشناسان بهزیستی اصفهان در صورت نیاز به مناطق زلزله‌زده غرب کشور خبر داد.

سعید صادقی، با اشاره به تشکیل شورای پیشگیری از حوادث مترقبه در اداره کل بهزیستی استان اصفهان پس از وقوع زلزله اخیر در غرب کشور، اظهار کرد: این شورا به بررسی وظایف و مداخلات بهزیستی به‌منظور امدادرسانی در این شرایط می‌پردازد.

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان از آماده‌باش مددکاران و روانشناسان این اداره کل خبر داد و گفت: اورژانس‌های اجتماعی و مراکز توان‌بخشی ما نیز آمادگی ارائه خدمت به آسیب دیدگان این حادثه دل‌خراش رادارند.

وی با اظهار اینکه استان اصفهان، استان معین استان کرمانشاه نیست، خاطرنشان کرد: همگی آمادگی‌ها خود را بالابرده‌ایم تا در صورت اعلام نیاز تیم‌های تخصصی مددکاری و روانشناسی به محل اعزام شوند.

صادقی با اشاره به فعال‌سازی و برپایی پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور در سطح اصفهان، گفت: این پایگاه‌ها به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و اقلام موردنیاز مناطق زلزله‌زده ازجمله پتو، وسایل گرمایشی، کنسرو و … اقدام می‌کنند.

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان اظهار کرد: خوشبختانه مردم و خیران اصفهانی مثل همیشه در حال کمک هستند و آن‌ها را تحویل بهزیستی می‌دهند.

وی اظهار امیدواری کرد: این کمک‌های مردمی به همراه بخشی از اقلامی که از سوی خود بهزیستی تهیه شده ازجمله وسایل کمک توان‌بخشی برای آسیب دیدگان، تعداد زیادی پتو و مواد غذایی تا شب برای مناطق زلزله‌زده ارسال خواهد شد.

صادقی تأکید کرد: در صورت اعلام نیاز، مددکاران اصفهانی نیز به مناطق حادثه‌دیده اعزام خواهند شد.

انتهای پیام/ صاحب نیوز

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها