• کدخبر: 60701
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۴۶ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
  • چاپ خبــر
با حضور فعالان فرهنگی اجتماعی فریدن؛

اولین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر داران برگزار شد

اولین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی پنجمین دوره شورای شهر داران با حضور فعالان فرهنگی و اجتماعی، برای بیان ایده ها و نظرها، درباره اجرای برنامه های فرهنگی اجتماعی این شهر، برگزار شد.

به گزارش دیار اقوام؛ لیلا زمانی، سخنگوی شورای شهر داران، با توجه به برگزاری اولین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی پنجمین دوره شورای شهر، اظهار کرد: در این جلسه از فعالان فرهنگی اجتماعی و ورزشی دعوت به عمل آمد تا با شرکت در این جلسه ایده ها و نظرات خود را درباره اجرای برنامه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در شهر داران ارائه کنند.

سخنگوی شورای شهر داران، افزود: در این جلسه پس از ساعت ها گفتگو و تبادل نظر و بیان چندین موضوع مهم فرهنگی اجتماعی، برخی آسیب های شهرستان نیز مورد بررسی قرار گرفت.

وی به عنوان دبیر کمیسیون درمورد مصوبات این جلسه، گفت: با توجه به موارد مورد بررسی در این جلسه موضوع هایی از قبیل برگزاری ستاد نوروزی سال ۹۷ و معرفی اماکنی در سطح شهر برای زیبا سازی انتخاب شد تا اعضای کمیسیون در خصوص آنها در جلسه ی آینده طرح و ایده ارائه دهند.

زمانی افزود: همچنین راه اندازی و ساخت کانکس سیار فرهنگی برای اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در محله ها و اماکن مختلف و برگزاری جشنواره زمستانه از دیگر موضوع ها بود.

سخنگوی شورای شهر داران همچنین در پایان از کلیه صاحب نظران و فعالین فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهر دعوت کرد تا برای همکاری با کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر داران طرح ها و ایده های خود را در زمینه های فرهنگی جهت بررسی و اجرا به دبیر کمسیون ارائه دهند.

داران مرکز شهرستان فریدن در غرب استان اصفهان است.

انتهای پیام/ دیار اقوام

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها