• کدخبر: 60626
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۴۲ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  • چاپ خبــر
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان:

۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات اشغالزایی برای فریدن درنظرگرفته شده است

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی فریدن گفت: ۱۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات اشغالزایی برای فریدن در نظر گرفته شده است و این تسهیلات به صورت طرح های مستقل یا پشتیبان به متقاضیان پرداخت می شود.

به گزارش دیار اقوام؛ صبح امروز (چهار شنبه) جلسه کارگروه اشتغال و اقتصاد مقاومتی فریدن با حضور اعضا  در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

در این جلسه عباس قره داغی اظهار کرد: ۱۲میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال تسهیلات اشغالزایی برای فریدن در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی فریدن افزود: ۲۵درصد از این تسهیلات  تا سقف ۱۰۰میلیون ریال به صورت مستقل به متقاضیان پرداخت می شود.

وی افزود: مابقی این اعتبارات در نظر گرفته شده به صورت طرح های پشتیبان و تا سقف یک میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت می شود.

وی درمورد طرح هایی که شامل این تسهیلات می شوند گفت: اولویت پرداخت تسهیلات برای اشتغالزایی با طرحهایی است که توجیه اقتصادی دارند.

در ادامه این جلسه اعضای کارگروه طرح های در اولویت خود را ارائه داده تا تطابق این طرح ها با رشته های مزیت دار و مصوب در کارگروه اشتغال شهرستان برای دریافت تسهیلات مشخص شود.

همچنین در پایان جلسه کارگروه اشتغال و اقتصاد مقاومتی صفر بدیع زمانی عنوان کرد: باید با همکاری تمامی دستگاه های زیربط زمینه جذب این اعتبارات تخصیص پیدا کرده در شهرستان فراهم شود.

معاون فرماندار به دلیل داشتن فرصت تقریبا دو ماهه موجود افزود: در این زمینه لازم است که بانک های عامل زمینه جذب اعتبارات را تسریع کنند.

وی افزود: برای استفاده بهتر از ظرفیت های تسهیلات در نظر گرفته شده، انجام برنامه ریزی برای طرح های اولویت دار و همچنین گرایش طرح ها به سمت طرح های پشتیبان بسیار مؤثر خواهد بود.

انتهای پیام/ دیار اقوام

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها