• کدخبر: 60338
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۲۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
  • چاپ خبــر
امام جمعه موقت داران؛

زیاده گویی های آمریکا از طرف ملت ایران و مسئولان بی پاسخ نخواهد ماند

امام جمعه موقت داران گفت: زیاده گویی های آمریکا و تهدید به خروج او از برجام از طرف ملت ایران و مسئولان بی پاسخ نخواهد ماند.

امام جمعه موقت داران  در خطبه های نماز جمعه این هفته با برشمردن آثار اخلاص و ویژگی های مخلصین گفت: ایمان، تقوا و اخلاص موجب عاقبت بخیری انسان می شود و خداوند متعال چندین بار در قرآن به صراحت فرموده اند که عاقبت بخیری مخصوص اهل تقوا و ایمان است.

حجت الاسلام صادق بهرامی با اشاره به بحث برجام و معایبی که کارشناسان به آن اشاره کرده بودند گفت: زیاده گویی های آمریکا و تهدید به خروج او از برجام از طرف ملت ایران و مسئولان بی پاسخ نخواهد ماند.

وی افزود: مسئولان نظام نباید در این مسئله دیگر کوتاهی کنند و باید جوابی قاطعانه و مقتدرانه به آن ها بدهند.

امام جمعه موقت داران همچنین خواستار توجه جدی مسئولان به تحقق شعار سال مبنی بر تولید و اشتغال شد و گفت: با گذشت حدود ۷ ماه از به روی کار آمدن دولت جدید وعده های مسئولان در این خصوص باید اجرایی شود.
وی با بیان این که تورم و بیکاری زندگی مردم را سخت کرده است افزود: باید با فساد و دست درازی و اختلاس به طور قاطع برخورد شود و نباید اجازه داد عده ای محدود بیت المال را غارت کنند درحالی که بسیاری از مردم برای گرفتن یک وام ناچیز و تامین نیازهای اولیه خود در مشقت و سختی هستند.
حجت الاسلام بهرامی با تاکید بر لزوم کاهش هزینه های زیارت اربعین توسط دولت افزود: زیارت اربعین تنها یک عمل عبادی و معنوی نیست، بلکه حماسه ای کم نظیر برای نشان دادن عظمت و فلسفه قیام امام حسین (ع) به شمار می رود و صحنه درخشان قدرت نمایی و اقتدار شیعیان را ترسیم می کند.
وی همچنین با اشاره به دیدار اخیر مدیر کل منابع طبیعی استان با ائمه جمعه شهرستان های غرب استان، اظهار داشت: کشاورزانی که در مورد زمین های مورد مناقشه خود با منابع طبیعی شکایتی دارند پس از تنظیم شکوائیه و پیوست ادله و مدارک لازم به اداره منابع طبیعی شهرستان یا دفتر امام جمعه مراجعه کنند.

انتهای پیام / دیار اقوام/ پ

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها