• کدخبر: 59910
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۴۰ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱
  • چاپ خبــر
در جلسه بررسی مشکلات گلخانه ای شهر دامنه مصوب شد؛

احیای چاه آب گلخانه در شهر دامنه/ تبدیل مالکیت ۲۱ هکتار از زمین گلخانه ای دامنه

جلسه اقتصاد مقاومتی در خصوص گلخانۀ شهر دامنه با حضور نمایندۀ مردمِ فریدن در مجلس، قائم مقام سازمان جهاد کشاورزی استان، معاون تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان و رئیس شرکت شهرک های گلخانه ای استان در محل فرمانداریِ شهرستان تشکیل شد.

به گزارش دیار اقوام؛ ظهر امروز جلسه اشتغال مقاومتی در خصوص گلخانۀ شهر دامنه با حضور نمایندۀ مردمِ فریدن در مجلس، قائم مقام سازمان جهاد کشاورزی استان، معاون تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان، رئیس شرکت شهرک های گلخانه ای استان و برخی مسئولان شهرستان در محل فرمانداریِ شهرستان تشکیل شد.

در این جلسه با تأکید بر رسانیدن وضع موجود در زمینه اشتغال به وضع مطلوب و لزوم برنامه ریزی در این امر، در موردِ انجام فعالیت در زمینۀ کشاورزی و توریستی و بحـث آب منطقه به عنوان ریشه و بستر آن بحث و تبادل نظر شد.

در ادامۀ این جلسه مسئولان گزارشی از کارهای صورت گرفته برای حل مشکلات گلخانۀ شهر دامنه و مشکل هایِ مواجه شده با آن از جمله همکاری نکردن برخی از شهروندان و در پی آن فراهم نکردن زمینۀ اشتغال تعدادی از جوانانِ شهر را مطرح کردند.

بر این اساس مشکلات پیش رو در انجام فعالیتِ این شهرک گلخانه ای بررسی و راه حل های لازم پس از همفکری های فراوان اتخاذ شد.

در پایان این جلسه، تبدیل مالکیت ۲۱ هکتار از زمین گلخانه از مسکن و شهرسازی به منابع طبیعی با همکاری فرمانداری، شهردار و شورای شهر دامنه، احیای چاه آب گلخانه با همکاری شرکت شهرک های گلخانه ای استان و آزادسازی مسیر انتقال آب با هماهنگی فرمانداری و شهردار دامنه از مصوبات این جلسه عنوان شد.

انتهای پیام/ دیار اقوام/پ

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها