• کدخبر: 59493
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۰۳ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۳
  • چاپ خبــر
به بهانه اکران فیلم اُکسیدان در فریدن؛

اقدام ضد فرهنگی با ابزار فرهنگ!

این بار نوبت اکران فیلم ضد ارزشیِ اُکسیدان در سینما فرهنگ شهر داران است! گاهی مردم خود از این موارد بیشتر استقبال می کنند و این برای فریدن که شهرستانی ارزش مدار است، خوشایند نیست.

به گزارش دیار اقوام؛ متاسفانه این روزها شاهد بی برنامگی های زیادی در حوزۀ فرهنگ و هنر هستیم؛ دور شدن سینما از اهداف واقعی خود و استفاده از این ابزار فرهنگ ساز برای تخریب فرهنگ و تلف کردن وقت! این بیماری واگیر دارِ سینما به همۀ شهرهای کوچک و بزرگِ ما رسیده است و گاهی مردم خود از این موارد بیشتر استقبال می کنند و این برای فریدن که شهرستانی ارزش مدار است، خوشایند نیست.

فیلم های ارزشی و پرفروش زیادی وجود دارد که در منطقه اکران نشده اند؛ فیلم هایی مانند ایستاده در غبار، ویلایی ها و… و فیلم هایی در منطقه اکران شده اند که ارزش محتوایی زیادی نداشته اند.

این بار نوبت به اکران فیلم اکسیدان در سینما فرهنگ شهر داران است. این فیلم نه تنها ارزش محتوایی ندارد بلکه جزء فیلم های ضد ارزشی است و توهین به آیین مسیحیت، نگاه های کثیف یک مرد به زنان، خیانت و مهاجرت از مسائلی است که در آن جای گرفته است. در این زمینه بخوانید: (متلک های رکیک را جوری فریاد می زنند که گویا در گوشت می زنند).

ما امروز متاسفانه، به دنبال تفریح به هر بهایی هستیم و گاهی فراموش می کنیم که شهید حججی هایی برای حفظ ارزش ها سر دادند و اکنون ما به دنبال تفریح هستیم حتی به بهایِ زیر پا گذاشتن برخی اصول انسانی، توهین به ادیان دیگر و تفرقه افکنی؛ امّا امیدواریم که باز هم جوانانی از نسل حججی ها، خود محافظِ فرهنگ باشند و مردم آگاه و فهیم فریدن چنین ضد فرهنگ هایی را تحریم کنند چرا که مضمونِ آن ها با فرهنگِ دینی و انسانی ما سازگار نیست.

انتهای پیام/ دیار اقوام/ ی

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها