• کدخبر: 58866
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۵۳ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
  • چاپ خبــر
مسئول بسیج سازندگی فریدن بیان کرد:

اشتغال زایی سپاه برای ۱۰۰ نفر در فریدن

جعفری به حضور سردار نقدی در سال ۹۵ در شهرستان فریدن اشاره و تاکید کرد: با توجه به پیگیری فرمانده وقت سپاه، کار گروه اقتصاد مقاومتی با حضور سردار نقدی رییس سابق سازمان بسیج کشور در فریدن برگزار شد، که متاسفانه جلسه به خاطر ناهماهنگی برخی از مسئولان شهرستان به حاشیه رفت و بدون نتیجه گیری نهایی به پایان رسید.

به گزارش دیار اقوام، مسئول بسیج سازندگی شهرستان فریدن در خصوص وضعیت اقتصاد مقاومتی شهرستان، بیان کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری اقدام به شناسایی عرصه هایی اشتغال در سطح شهرستان کردیم و در طول سال برنامه ریزی جهت ایجاد بنگاه های زود بازده نموده که با این کار توانستیم برای تعدادی از جامعه هدف بسیج ایجاد اشتغال در منطقه بکنیم.

محمد جعفری در گفتگو با دیار اقوام تصریح کرد: در سال ۹۵ مبلغی بالغ بر یک میلیارد و دویست و پنجاه میلیون تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخت شد و توانستیم در این سال برای حدود ۱۰۰ نفر شغل به صورت مستقیم ایجاد کنیم.

وی به حضور سردار نقدی در سال ۹۵ در شهرستان فریدن اشاره و تاکید کرد: با توجه به پیگیری فرمانده وقت سپاه، کار گروه اقتصاد مقاومتی با حضور سردار نقدی رییس سابق سازمان بسیج کشور در فریدن برگزار شد، که متاسفانه جلسه به خاطر ناهماهنگی برخی از مسئولان شهرستان به حاشیه رفت و بدون نتیجه گیری نهایی به پایان رسید.

جعفری، اشتغال زایی سپاه را در راستای کمک به دولت دانست و اظهار کرد: با توجه منویات مقام معظم رهبری که این چند سال بحث اقتصاد مقاومتی را یک تکلیف شرعی می دانند بنابراین بسیج و سپاه در راستای این بیانات و همسو با دولت برای اشتغال جوانان به خصوص بسیجیان اقدام می کند.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان فریدن در خصوص همکاری ارگان ها با بسیج سازندگی، بیان کرد: بحمد الله بعضی از دستگاه هایی در شهرستان ( از جمله جهاد و بانک مهر اقتصاد ) تعامل خوبی با بسیج سازندگی داشته اند و بعضی از دستگاه های متولی در بحث ایجاد و کمک به اشتغال در سال ۹۵ کم لطفی داشته اند که امیدواریم در سال ۹۶ اهتمام ویژه داشته باشند.

وی در خصوص فعالیت های گروه های جهادی بسیج در راستای محرومیت زدایی، افزود: در راستای محرومیت زدایی در شهرستان در سال ۹۵ توانستیم خانه، ۳ خانواده محروم را به طور کلی و حدود ۱۰ خانوار به صورت جزئی تعمیر کنیم و برگزاری اردوهای جهادی در روستاها از فعالیت های دیگری بود که برای محرومیت زدایی انجام شد.

جعفری در خصوص استقبال مردم از طرح های اقتصاد مقاومتی، تاکید کرد: خوشبختانه مردم فهیم شهرستان استقبال خوب از اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی داشته و با مشاوره های که توسط کارشناسان بسیج سازندگی به آنها داده می شد مشتاق به اجرا طرح های نوین در شهرستان بودند.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان فریدن برنامه ای سال ۹۶ بسیج سازندگی را اینگونه تشریح کرد: برای سال ۹۶ برنامه هایی در غالب تعاونی های کوچک پیش بینی شده و به استان پیشنهاد شده است که در صورت تصویب به اطلاع عموم می رسانیم.

 

انتهای پیام/ع

نویسنده

نوشته شده توسط ولایت در اردیبهشت ۲۴ام, ۱۳۹۶

تقدیر و تشکر می کنیم از جناب سروان جعفری بابت زحمات عدیده ای که در عرصه های اقتصاد مقاومتی ، بنده خود از گیرنده گان این تسهیلات بوده و الان مشغول به کار می باشم

نویسنده

نوشته شده توسط محمد در اردیبهشت ۲۴ام, ۱۳۹۶

با تشکر از جناب جعفری.واقعا زحمات زیادی کشیده اید که جا داره همینجا از طرف تمامی مردم شهرستان ازتون تشکر کنم.امیدوارم همینطور قدرتمندانه به تلاشتون ادامه بدین

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها