• کدخبر: 58862
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۰۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
  • چاپ خبــر
امام جمعه دامنه:

تخریب و رقیب هراسی روش معاویه صفت ها است/ برخی برای دلخوشی بهائیت و سلطنت طلب ها یاوه گویی نکنند

امام جمعه دامنه برخی سخنان کاندیداها را اهانت به نظام اسلامی و انقلاب دانست و اظهار کرد: انتخابات یک هفته ای دیگر تمام می شود ولی برخی آقایان مراقب باشند از گردونه ای نظام خارج نشوند و برای دلخوشی و خوشی رقصی بهائیت و سلطنت طلب ها یاوه گویی نکنند.

به گزارش دیار اقوام، امام جمعه شهر دامنه در خطبه های نماز جمعه امروز این شهر به رعایت اخلاق در مناظرات و تبلیغات انتخاباتی کاندیداها اشاره کرد و گفت: تخریب و رقیب هراسی روش معاویه صفت ها است.

حجت الاسلام ناصر صابری ادامه داد: آن زمان معاویه می گفت، اگر سمت علی بروید عدالت او به شما گرسنگی و فقر و نداری می دهد و دقیقا عبیدالله هم، چنین سخنانی را عنوان می کرد که اگر به سمت حسین بن علی بروید باید تاوان آن را بدهید که لشگر شام در راه است و با ما باشید تا سایه شوم جنگ از سرتان برداشته شود.

امام جمعه دامنه دست خالی بودن برخی از کاندیداها را عامل فرافکنی و توهین دانست و تاکید کرد: برخی که دستشان از نظر عملکردی خالی است به انتحار سیاسی روی آورده اند بنابراین چون خود را مهره سوخته می بینند خط قرمزی را رعایت نمی کنند و توجه مردم را از مسائل اقتصادی به مسائل دسته چندم جلب می کنند.

وی افزود: مردم مسلمان ما بدون ربنّا فلان آقا هم روزه می گیرند و مشکلاتشان اینها نیست  و یا جای دیگر شعار از آزادی می دهند این شعار خوب  و به جا است اما ما دولتی می خواهیم که ملت ما را از زیر یوق مفسدان و مستکبران آزاد کند و خود فریفته دشمن نشود.

حجت الاسلام صابری در واکنش به برخی سخنان در خصوص دیوار کشی در خیابان ها، تصریح کرد: ما فریدنیها آدم های که بین خود و مناطق محروم دیوار کشیدند را خوب می شناسیم، آن ها ظالمین و خائنین هستند که به مراکز زور و زر متصل اند و دیوار بلندی در استان بین خودشان و مناطق محروم کشیدند.

امام جمعه دامنه برخی سخنان کاندیداها را اهانت به نظام اسلامی و انقلاب دانست و اظهار کرد: انتخابات یک هفته ای دیگر تمام می شود ولی برخی آقایان مراقب باشند از گردونه ای نظام خارج نشوند و برای دلخوشی و خوشی رقصی بهائیت و سلطنت طلب ها یاوه گویی نکنند.

وی به توصیه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به نامزدها اشاره کرد و گفت: همانگونه که امام خامنه ای بیان کرد هر کسی علیه امنیت کشور قیام کند قطعأ سیلی محکمی خواهد خورد و کاندیداها از ایجاد تفرقه های قومی و مذهبی به بپرهیزند.

خطیب نماز جمعه شهر دامنه با بیان اینکه حضور حداکثری مردم عامل وحشت دشمنان از کشورمان است، تصریح کرد: دشمنان می خواهند امنیت و آرامش این کشور را با حاشیه سازی و حرمت شکنی از بین ببرند ولی حضور حداکثری مردم در کنار صندوق ها تو دهنی محکم به آنها است.

 

انتهای پیام/ ع

 

نویسنده

نوشته شده توسط جدیدترین بازی های اندروید در اردیبهشت ۳۱ام, ۱۳۹۶

سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها