• کدخبر: 58838
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۵۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۰
  • چاپ خبــر
فرمانده انتظامی شهرستان فریدن:

خیّر کلاهبردار دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان فریدن از دستگیری کلاهبرداری که تحت پوشش مؤسسات خیریه مبلغ ۲۴۰ میلیون ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود خبر داد.

به گزارش دیار اقوام، فرمانده انتظامی شهرستان فریدن از دستگیری کلاهبرداری که تحت پوشش مؤسسات خیریه مبلغ ۲۴۰ میلیون ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود خبر داد.
سرهنگ رضا محمدی اظهار کرد: در پی وصول شکایاتی مبنی بر اینکه فردی تحت پوشش مؤسسات خیریه و کمک به افراد بی بضاعت و با اعلام شماره حساب هایی در فضای مجازی مبالغی را از آن‌ها کلاهبرداری کرده بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان موفق شدند فرد کلاهبردار را شناسایی و پس از هماهنگی بامقام قضائی دستگیر کنند. این فرد در بازجوئی‌های بعمل آمده به ۲۴۰ میلیون ریال کلاهبرداری از شهروندان اعتراف کرد.

سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه این فرد از ۱۲ نفر کلاهبرداری کرده بوده، ادامه داد: در این خصوص پرونده تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فریدن در پایان از شهروندان خواست، در صورت مواجه شدن با مواردی تحت عنوان کمک به ایتام و نیازمندان در فضای مجازی از صحت آن مطمئن شوید و در صورت مشکوک بودن موضوع پلیس را در جریان بگذارید.

انتهای پیام/ روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها