• کدخبر: 58700
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۲۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۲/۱
  • چاپ خبــر
امام جمعه دامنه:

مناظره های ضبط شده برای فرار از پاسخگویی است

حجت الاسلام صابری تاکید کرد: مسئولان اگر از تشر دشمنان می ترسند از جانب خود بترسند و از جانب مردم نهراسند و اینکه اگر کسی بیان کند دشمن با فلان فرد موافق است و با او ملاحظه می کند، این حرف نادرستی است.

به گزارش دیار اقوام، امام جمعه شهر دامنه در خطبه های نماز جمعه امروز این شهر، با انتقاد از اینکه چرا باید مناظره ها ضبط شده، در اختیار مردم قرار گیرد؟! گفت: یکی از تشخیص راه های فرد اصلح، مناظره های زنده از تلویزیون است که امسال با مناظره های ضبط شده می خواهند از پاسخگویی به عملکرد گذشته خود فرار کنند.

حجت الاسلام ناصر صابری راه های دیگری شناخت فرد اصلح از میان کاندیداها را اینگونه بیان کرد: توجه به سخنان مقام معظم رهبری، اعلام نظر شورای نگهبان، تبلیغات و لزوم دقت در آن، مناظره ها و گفتگوها و وعده هایی که داده می شود و نگاه به عملکرد و وعده های گذشته از راه های است که می تواند در شناخت فرد اصلح کمک حالمان باشد.

وی در ادامه عنوان کرد: شورای نگهبان مرجع قانونی و یک نهاد انقلابی و مستقل از همه ی افکار و سلائق است و تمکین نسبت به نظر این نهاد انقلابی فراتر از این است که خود را محصور یک فرد و شخص قرار دهیم.

امام جمعه شهر دامنه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری بیان کرد: باید انتخابات را قدر بدانیم و این توقع از مسئولان می رود که در برطرف کردن نقاط ضعف همت گمارند و حربه اقتصادی دشمن را خنثی سازند.

حجت الاسلام صابری تاکید کرد:  مسئولان اگر از تشر دشمنان می ترسند از جانب خود بترسند و از جانب مردم نهراسند و اینکه اگر کسی بیان کند دشمن با فلان فرد موافق است و با او ملاحظه می کند، این حرف نادرستی است.

انتهای پیام/ع

 

 

 

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها