• کدخبر: 58365
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۲۸ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۷
  • چاپ خبــر
با پایان یافتن مهلت ثبت نام؛

ثبت نام ۲۱۰ داوطلب شوراهای شهر و روستا در فریدن

ثبت نام کاندیداهای متقاضی شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان فریدن با پایان یافتن مهلت ثبت نام به ۲۱۰ نفر رسید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دیار اقوام،  فرماندار فریدن در گفتگو با خبرنگار دیار اقوام پس از پایان مهلت ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار کرد: شمار ثبت نامی ها در حوزه شهری و روستایی شهرستان فریدن به تعداد ۲۱۰ نفر رسید.
کمال رضایت گفت: از این تعداد ۱۷ نفر در شهر داران و ۱۴ نفر در شهر دامنه جمعاً ۳۱ نفر در حوزه شهری ، ۱۰۶ نفر در بخش مرکزی و ۷۳ نفر در بخش زنده رود ثبت نام نمودند که ۱۰ نفر زن و مابقی مرد می باشند.

 

وی افزود: دوم اردیبهشت ماه نتیجه بررسی صلاحیت ثبت نام کنندگان به کاندیداها اعلام شده و شکایت ها در صورت وجود تا ۱۷ اردیبهشت بررسی و اسامی کاندیداهای نهایی در این تاریخ اعلام می شود.
فرماندار فریدن در بخش دیگری از سخنانش از حضور و مشارکت شهروندان در ثبت نام پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا تقدیر و تشکر نمود و بیان کرد: مردم همیشه در صحنه فریدن یکبار دیگر با حضور خود ثابت نمودند که به آرمانهای نظام ، امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر وفا دارند و تحت ولایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از هیچ کوششی برای حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دریغ نمی نمایند.

طی هفت روز نام‌نویسی در استان اصفهان ۹ هزار و ۸۹۹ نفر برای انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند. انتخابات پنجمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ع

نویسنده

نوشته شده توسط فریدنی در فروردین ۷ام, ۱۳۹۶

سلام درصورت امکان اسامی ثبت نام کنندگان را اعلام بفرمایید

نویسنده

نوشته شده توسط خدامحور در فروردین ۹ام, ۱۳۹۶

در این دوره بر خلاف دوره قبل مجموعا نیروهای قوی ثبت نام نکرده اند. با توجه به اختلافی که محمدصالحی، اصول گرایان و اصلاح طلبان با همدیگر دارند بسیار بعید است که برخی از این طیفها با هم هماهنگ شوند. به نظر می رسد اصول گرایان در این انتخابات با رای نسبتا ضعیفی پیروز قطعی این انتخابات شوند و شاید محمدصالحی و براتی هم در شورا راه یابند ولی تعیین کننده شهردار، اصولگراها هستند. حتی اگر هم با ریش سفیدی دیگران، محمدصالحی و براتی در یک لیست کنار هم قرار بگیرند باز هم اکثریت شورای شهر را کسب نخواهند کرد زیرا اصول گراها تا حدودی خودشان را بازسازی کرده اند. اصولگراها در عین حال که بومی های داران را کمتر با خودشان همراه کرده اند اما با بازسازی نیروهای خود و جذب افرادی دارای گرایشهای اصلاح طلبی موقعیت بهتری دارند . البته شورای شهر این دوره در مجموع شورای موفقی نخواهد شد هرچند که شورای دوره چهارم هم شورای قوی ای نیست و بیشتر شورای شعارگرایان بود.

نویسنده

نوشته شده توسط محمد در فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۶

با توجه به اینکه کاندیداهای این دوره افراد قوی و کارآمدی نیستند اعضای شورای فعلی کار سختی را برای رقابت ندارند و تقریبا به راحتی پیروز انتخابات هستند.
شورای فعلی تقریبا عملکرد قابل قبولی داشتند و با کمبود اعتبار مالی تا حدودی رضایت بخش بودند

نویسنده

نوشته شده توسط جواب محمد در فروردین ۱۲ام, ۱۳۹۶

شورایی که منتظر اعتبارات مالی باشد بود و نبودش یکسان است زیرا در چنین صورتی شهردار بدون آقا بالاسر بهتر می تواند کار کند. یکی از مهم ترین کار شوراها افزایش درآمدزایی است که چنین چیزی در مورد شورا و شهردار فعلی داران بی معنا است زیرا با واگذاری املاک تجاری بیشتر به دنبال کاهش درآمدهای پایدار شهر بودند.

نویسنده

نوشته شده توسط محمد در فروردین ۱۵ام, ۱۳۹۶

یکی از املاک تجاری شهرداری مجتمع نیمه کاره ای بود که منبع فساد در شهر شده بود. فکر نمیکنم درآمد پایداری برای شهر داشته که با واگذازی آن ضرری به شهر وارد شده باشه.
بلاخره انتقاد بر هر مدیریتی وارد هست ولی اینکه عملکرد شورا و شهردهر فعلی را با تخریب زیر سوال ببرید کار منصفانه ای نیست.

نویسنده

نوشته شده توسط جواب به محمد بدلی در فروردین ۲۳ام, ۱۳۹۶

خودتا به خواب زدی. مگه واگذاری های شهرداری صرفا مجتمع نیمه کاره است. چندین میلیارد تومان طی این چهار سال بهترین املاک داران واگذار شده است . خودت هم گفتی یکی از املاک تجاری شهرداری مجتمع نیمه کاره ای بود، پس بقیه زمین ها را هم اسم ببر.ضمنا همین پاساژ نیمه کاره چرا امروز برای طلبکارهای شهرداری درآمدزا است ولی برای شهرداری فاقد درآمد بود؟ بله به خاطر بی عرضگی و قومیت پرستی نالایقان است که دین و ایمانشان را برای هوای نفسشان می فروشند. ضمنا منبع فساد بودن مجتمع نیمه کاره هم باز به خاطر بی عرضگی همین بت های بزرگ شماست.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها