• کدخبر: 57261
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۵۱ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
  • چاپ خبــر
نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین و میاندشت:

رفتار نژاد پرستانه ترامپ برخاسته از ماهیت اصلی دولت آمریکا است

ترکی گفت: قانون منع ورود مسلمانان به آمریکا نشان داد که سخنان دولت مردان آمریکا در خصوص حقوق بشر، فقط یک شعار است و آنها با تصویب این قانون ابتدای ترین موضوع در حقوق بشر را رعایت نکردند.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین و میاندشت در گفتگو با خبرنگار دیار اقوام؛ در واکنش به قانون اخیر آمریکا مبنی بر لغو روادید ایرانیان، اظهار کرد: این رفتار نژاد پرستانه آمریکا برخاسته از ماهیت اصلی دولت آمریکا است.
اکبر ترکی ادامه داد: قانون منع ورود مسلمانان به آمریکا نشان داد که سخنان سیاست مداران آمریکای در خصوص حقوق بشر، فقط یک شعار است و آنها با تصویب این قانون ابتدای ترین موضوع در حقوق بشر را رعایت نکردند.
وی، حرکت رئیس جمهور آمریکا را تلنگر دیگر به برخی اعتماد کنندگان به آمریکا در کشورمان دانست و گفت: کسانی که در کشورمان تصور می کردند، دشمنی آمریکا به علت مذاکره نکردن با آنها است و ارتباط با این کشور را راه حل تمام مشکلات می دانستند، امروز شاهد هستند که آمریکا هیچ گاه مواضع خصمانه خود را نسبت به ملت ایران تغییر نداده و نخواهد داد.
ترکی، حرکت نژادپرستانه آمریکا را نیز یک فرصت دانست و افزود: قانون جلوگیری از ورود مسلمانان به این کشور می تواند یک فرصت باشد تا با آشکار ساختن ماهیت اصلی آنها، اینگونه زمینه فروپاشی نظام سیاسی و فاسد آن به دست سیاست مداران خود فراهم شود.
نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین و میاندشت در ادامه تاکید کرد: آمریکاهای باید بدانند مردم ایران گوش به فرمان رهبر خود هستند و هیچ گاه از ارزش های خود پا پس نمی کشند و دولت نیز باید همگام با مردم برخوردی مناسب با این رفتار نامتعادل، غیرانسانی و خلاف موازین حقوق بشر داشته باشد.
انتهای پیام/ع

نویسنده

نوشته شده توسط ؟؟؟؟؟؟؟؟ در بهمن ۱۳ام, ۱۳۹۵

آب…….آب…….آب

اشتغال

نویسنده

نوشته شده توسط ذهن جستجو گر در بهمن ۲۴ام, ۱۳۹۵

مردم فریدن را دریابید (………………)
مردم فریدن را دریابید (………………)
مردم فریدن را دریابید (………………)
مردم فریدن را دریابید (………………)

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها