• کدخبر: 57107
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۰۹ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۹
  • چاپ خبــر
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فریدن مطرح کرد::

بازگشایی محورهای اصلی در فریدن و بوئین و میاندشت

مقدسی گفت: در حال حاضر تمامی محورهای اصلی و شریانی از فریدن تا پلیس راه نوغان بازگشایی شده و تردد برقرار است.

به گزارش دیار اقوام، پس از یک بارش برف نسیتأ سنگین در شهرستان فریدن، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده این شهرستان در گفت‌وگو با خبرنگار دیار اقوام گفت: در حال حاضر تمامی محورهای اصلی و شریانی از فریدن تا پلیس راه نوغان بازگشایی شده و تردد برقرار است.

محسن مقدسی اظهار کرد:  راهداران مستقر در سطح محورها توانستند پس از ساعت ها تلاش و کوشش محورهای اصلی را بازگشایی کنند و اینک نگرانی فقط از یخ زدن جاده است که به همین دلیل نمک پاشی در تمام محورها انجام می گیرد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فریدن ادامه داد: با بازگشایی محورهای اصلی برخی از اکیپ ها هم اکنون به روستاها اعزام شده تا برف روبی محورهای روستایی را نیز آغاز کنند.

وی افزود: تعداد دو گریدر، دو لودر و ۴ کامیون نمک پاش به محورهای فریدن و دو گریدر، دو لودر، یک ایسوزو و ۴ کامیون نمک پاش به محور های بوئین و میاندشت برای بازگشایی محورهای اصلی این دو شهرستان اختصاص داده شده است.

مقدسی با بیان اینکه هواشناسی عنوان کرده فردا نیز بارندگی داریم، بیان کرد: به احتمال زیاد حوزه استحفاظی ما زیاد درگیر نشود اما به هر صورت نیروهای ما آماده باش هستند و از رانندگانی که قصد تردد از این محورها را دارند درخواست داریم با تجهیزات کامل زمستانی مسافرت کنند و نکات ایمنی را نیز رعایت کنند.

اکنون پس از بارش برف نسبتأ سنگین، شاهد افت دما و سرما هستیم و برخی از نقاط شهرستان در مه غلیظی فرو رفته است و هواشناسی باد و کولاک را نیز پیش بینی کرده است.

انتهای پیام/ع

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها