• کدخبر: 56966
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۳۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۱/۱
  • چاپ خبــر
امام جمعه موقت داران:

به جوانان اعتماد کنید و صحبت آنان را بشنوید

حجت الاسلام بهرامی با انتقاد از نحوه مدیریت در شهرستان فریدن، تاکید کرد: امروز برخی ادارات در فریدن بدون مدیر یا با سرپرست موقت اداره می شوند در صورتی که جوانان تحصیلکرده بیکار هستند.

به گزارش دیار اقوام، امام جمعه موقت شهر داران در نماز جمعه امروز چند اصل را برای ارتباط گیری با جوانان موثر دانست و گفت: برای اینکه اعتماد جوان حاصل شود باید درد و دل های آنها را شنید و با آنها صحبت کرد.

حجت الاسلام صادق بهرامی، ادامه داد: طبق آمار زمانی که اعلام شده، پدر و مادرها به صورت میانگین در طول ۲۴ ساعت فقط ۱۷ دقیقه با جوانان خود صحبت می کنند و این یک آسیب جدی برای جامعه است.

امام جمعه موقت داران دومین اصل برای ارتباط گیری با جوانان را پند و اندرز با شیوه درست بیان کرد و افزود: جوانان را نباید در میان جمع و همسالان خویش تحقیر کنیم بلکه صحبت آنان را باید شنید و با احترامی که می گذاریم، اعتمادشان را حاصل کنیم.

حجت الاسلام بهرامی در بخش دیگر از صحبت های خود با تکیه بر سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تنبلی و سستی در جامعه را باعث ضربه زدن به ملت دانست و اظهار کرد:  در نکوهش سستی و تنبلی همین بس که امام سجاد(ع) از شر تنبلی و بی انگیزگی مردم به خدا پناه می برد.

این خطیب جمعه چند عنصر را باعث پیشرفت و تعالی یک جامعه دانست و بیان کرد: ایمان، معرفت دینی، حرکت علمی، اقتصاد و حفظ عزت در مذاکرات بین الملی باعث تعالی یک جامعه می شود.

وی در ادامه با انتقاد از نحوه مدیریت در شهرستان فریدن، تاکید کرد: امروز برخی ادارات در فریدن بدون مدیر یا با سرپرست موقت اداره می شوند در صورتی که بسیاری از جوانان تحصیلکرده در این منطقه بیکار هستند.

حجت الاسلام بهرامی، در خطبه های خود خواستار پاسخگوی مسئولان استانی و شهرستانی به مطالبات مردم این منطقه شد و تاکید کرد: امروزه تامین آب شرب از منابع پایدار و بهبود وضعیت اقتصادی و بیکاری جوانان در این منطقه یکی از مهم ترین مطالبات مردمی است که باید مسئولان پاسخ گوی آنان باشند.

انتهای پیام/ع

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها