• کدخبر: 56815
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۰۱ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
  • چاپ خبــر
امام جمعه دامنه:

شرط حفظ وحدت، عمل به قانون/ گردن کلفت های که روبروی قوه قضائیه ایستادند

صابری افزود: در شرایطی که شیعیان بیرون مرزها گردن زده می شوند، عده ای در کشور با غارت بیت المال گردن کلفت کرده و در مقابل قوه قضائیه مقاومت می کنند.

به گزارش دیار اقوام، امام جمعه شهر دامنه در نماز جمعه این هفته با اشاره به اختلافات بین دو قوه مجریه و قضائیه، گفت: حفظ وحدت و آرامش به این معنا است که باید اجازه داد، دستگاه های نظارتی کار خود را انجام دهند و پشت پرده های برملاء شوند.

ناصر صابری افزود: در شرایطی که شیعیان بیرون مرزها گردن زده می شوند، عده ای در کشور با غارت بیت المال گردن کلفت کرده و در مقابل قوه قضائیه مقاومت می کنند.

وی با بیان اینکه وزیری می گوید «نباید به خاطر ۲ میلیارد تومان کشور را به هم ریخت»، عنوان کرد: ۲ میلیارد برای این آقایان و امثال او پولی نیست در صورتی که هنوز بعد از ماه ها مطالبات چغندر کاران، راهداران و … پرداخت نشده است.

حجت الاسلام صابری با اعتقاد براینکه گزارش های صوری دولت در ایام پایانی مردم را بدبین می کند، عنوان کرد:« آسیب های اجتماعی در این دو، سه سال کمتر شده است» آیا این سخن درست است؟! چون مردم قضاوت می کنند باید بگوییم آیا آسیب های امثال طلاق، بزهکاری، اعتیاد، گور خوابی و … کمتر شده است؟!

امام جمعه دامنه مردم را از متبحرترین اقتصاد دان ها دانست، و تاکید کرد: سطح معیشت مردم برای همه ملموس است فقط برای کاخ نشینان و مرفهین بی درد ملموس نیست.

خطیب جمعه امروز شهر دامنه با اشاره به سر رسید ۲۷ دی که در آن  آخرین تعهدات ما در قضیه برجام عملی خواهد شد، گفت: آقای رییس‌جمهور با کمال اطمینان و آرامش، خبر از انجام تعهدات برجامی دولت دادند و نیز امیدوارند که طرف مقابل هر موقع صلاح‌ دید و راضی بود قدم‌هایی بردارد.

وی  با اشاره به اینکه اکنون وضعیت حجاب در کشور مطلوب نیست، تصریح کرد: وضعیت فعلی نتیجه تساهل و تسامح است که می‌گوید نمی‌توان مردم را با زور و شلاق به بهشت برد و این دیدگاهی است که از زمان دولت‌های گذشته بوده و ادامه دارد.
حجت الاسلام با بیان این که خباثت رضاخان در الگو گیری از فرهنگ غرب و وادادگی او نسبت به آن در قضیه کشف حجاب مشخص می‌شود، عنوان کرد: وظیفه مدارس تشویق و ترغیب دانش آموزان و معرفی و برجسته‌سازی الگوهای محجبه در مدارس است و دانش‌آموز محجبه باید نزد معلم مقرب‌تر باشد.

انتاهای پیام/ع

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها