• کدخبر: 56557
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۲۹ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۷
  • چاپ خبــر
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بوئین و میاندشت:

۹ دی از سمت خدا برای رسوایی جنبش سبز بود

سرگرد بهرامی در آستانه روز بصیرت (۹ دی )، به رخدادهای سال ۸۸ اشاره کرد و گفت: اتفاقات و ما حصل فتنه ۸۸ بهترین فرصت برای تبیین و شفاف سازی توطئه های شبکه خبیث سلطه و صهیونیسم در نفوذ به انقلاب اسلامی است.

به گزارش دیار اقوام، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بوئین و میاندشت در آستانه روز بصیرت (۹ دی )، به رخدادهای سال ۸۸ اشاره کرد و گفت: اتفاقات و ما حصل فتنه ۸۸ بهترین فرصت برای تبیین و شفاف سازی توطئه های شبکه خبیث سلطه و صهیونیسم در نفوذ به انقلاب اسلامی است.
سرگرد سید فضل الله بهرامی در ادامه بیان کرد: روشنگری ها این وقایع باید بتواند باب جدیدی که امام خامنه ای در انقلابی گری، جهاد کبیر و نفوذ ناپذیری مطرح کرده اند، در زمینه های استکبار ستیزی گستراند.
وی افزود: این توطئه ها ضرورت هوشمندی، هوشیاری و آمادگی در برابر استکبار جهانی را می طلبد تا برنامه و نفوذهای موریانه وار دشمنان که در لباس خوش مشربی های سیاسی بازی دنبال می شود، آشکار شود.
سرگرد بهرامی در بیان عظمت روز بصیرت با اشاره به ضرب المثل ورزشی که «حفظ قهرمانی، سخت تر از کسب قهرمانی است»، عنوان کرد: حضور مردم در ۹ دی همان حفظ قهرمانی است؛ چه بسا اگر این حماسه اتفاق نمی افتاد انقلاب در زمانی که اسیر شبهات نابجا شده بود، در معرض دگردیسی به دست منافقان قرار می گرفت.
این فرمانده تاکید کرد: شکی نیست که به سبب حقانیت این نظام اتفاق ۹دی یک نعمت الهی بود برای رسوایی جنبشی که داعیه ی سبز و رویش و پیشرفت داشت، ولی با جبهه گیری های علیه نظام و وارد کردن خسارت، به سرخی پیراهن عثمان بدل شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بوئین و میاندشت با تاکید بر پیگیری مجدّانه تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی، مردم و مسئولان را به حضور آگاهانه در صحنه هایی که نیاز به تبیین در زمینه های (جهادکبیر،انقلابی گری و نفوذناپذیری) است، دعوت کرد.
وی در ادامه اظهار کرد: راهپیمای ۹ دی باعث می شود، آرمان و حقانیت نظام در جهان استوارتر مخابره شود و به تبع آن غرب برنامه های ساده انگارانه خود را باید با هزینه های بیشتری دنبال کند و این بالا رفتن هزینه برای غرب درهم ریختن معادلات منطقه ای و دست و پای بیشتر زدن در گرداب سیاست جهانی را به همراه دارد.
سرگرد بهرامی در بخش دیگر از صحبت های خود به بد عهدی آمریکا اشاره کرد و افزود : تردیدی نیست رژیم خدعه گر امریکا پس از امضای سند برنامه جامع مشترک که پایبند آن نیز نبود در صدد است راهبردهای ضد ایرانی خود را با پوشش های فریبنده اجرای کند.
وی ادامه داد: آمریکا با دستورکار قرار دادن پروژه نفوذ در پی ایجاد بسترهایی جدید برای استحاله و فروپاشی انقلاب اسلامی است که با فرصت سازی و تاثیرگذاری در روند تصمیم گیری های حوزه های اقتصادی،فرهنگی،سیاسی، آن را دنبال می کند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بوئین و میاندشت بیان کرد: درچنین شرایطی، هوشمندی و برنامه ریزی برای خنثی سازی اهداف غرب به واسطه نعمت وجود اتفاقاتی مثل ۹دی در عین حساسیت اهمیت بالاتری نیز دارد.

انتهای پیام/ع

نویسنده

نوشته شده توسط اووووووووووووووووووووووووو در دی ۸ام, ۱۳۹۵

خنثی سازی اهداف غرب به واسطه نعمت وجود اتفاقاتی مثل ۹دی در عین حساسیت اهمیت بالاتری نیز دارد.

انتهای پیام/ع

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها