• کدخبر: 56443
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۲۲ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۹/۲۶
  • چاپ خبــر
امام جمعه داران:

وحدت باعث رشد و بالندگی در جامعه است/ پاسخ آمریکا را ندهیم، آنها جری تر خواهند شد

حجت الاسلام سیاوشی با بیان اینکه آمریکا و جوامع استکباری می خواستند، در کنار مرزهای ایران یک اسرائیل دیگر به نام داعش به وجود بیاورند، گفت: با آزادسازی حلب این توطئه آنها نیز نقشه بر آب شد و این اتحاد مسلمانان باعث نابودی اسرائیل و داعش خواهد شد.

به گزارش دیار اقوام، امام جمعه داران در خطبه های پیش ظهر امروز با تبریک هفته وحدت بیان کرد: وحدت اگر در جامعه ای نفوذ کند باعث رشد و بالندگی و توسعه آن جامعه خواهد شد.
حجت الاسلام اسماعیل سیاوشی با بیان اینکه آمریکا و جوامع استکباری می خواستند، در کنار مرزهای ایران یک اسرائیل دیگر به نام داعش به وجود بیاورند، گفت: با آزادسازی حلب این توطئه آنها نیز نقشه بر آب شد و این اتحاد مسلمانان باعث نابودی اسرائیل و داعش خواهد شد.
امام جمعه داران با اشاره به روایت قرآنی که اگر پاسخ ظالم را ندهید، او بر شما جری تر خواهد شد، تاکید کرد: اگر ما پاسخ گستاخی ها آمریکا و کشورهای مستکبر را ندهیم، آن ها با فکر اینکه ما اقتدار نداریم، ضربه های بعدی را محکم تر خواهند زد.
وی یکی از نتایج نقض برجام توسط آمریکا را بیشتر شدن وحدت بین مردم کشورمان دانست و بیان کرد: رهبر انقلاب از همان ابتدا به وعده های آمریکا خوشبین نبودند اما چون اصرار دولتمردان را مشاهده کردند، به آنها اجازه مذاکره دادند.
این خطیب جمعه، یکی از ویژگی های داشتن تقوای الهی را حفظ حرمت ها در جامعه معرفی کرد و افزود: اگر افراد در جامعه تلاش کنند آنچه که برای خودشان می خواهند، برای دیگران هم بخواهند جامعه خوبی را می توان تصور کرد.

 

انتهای پیام/ع

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها