• کدخبر: 56438
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۳۸ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۹/۲۶
  • چاپ خبــر
امام جمعه دامنه:

آزادی حلب، آزادسازی خرمشهری دیگر بود/ عادی سازی مسئله حقوق های نجومی جفای بر حق طبقه متوسط جامعه

حجت الاسلام صابری به مسئله دریافت حقوق های نجومی اشاره کرد و افزود: تنازل رقم حقوق ها، عادی سازی دریافت ها و به حاشیه کشاندن مسئله ، این امر جفایی بود که در حق طبقه متوسط و جوانان بیکار و اقشار کم در آمد شد.

به گزارش دیار اقوام، امام جمعه شهر دامنه در خطبه های نماز جمعه امروز آزادسازی حلب را نتیجه همبستگی مسلمانان دانست و بیان کرد: آزادی حلب، آزادی سازی خرمشهری دیگر بود و جوانان این مرز وبوم باید آماده آزاد سازی خرمشهرهای پیش رو باشند.
حجت الاسلام ناصر صابری با بیان اینکه نتیجه استقامت و پایداری پیروزی است نه مذاکره و سازش، گفت: با قانون شدن تمدید تحریم ها علیه ایران در صورتی که رئیس جمهور آمریکا آن را وتو کرد بار دیگر چهره خبیث دولت مردان این کشور را نشان داد.
خطیب نماز جمعه شهر دامنه به مسئله دریافت حقوق های نجومی اشاره کرد و افزود: تنازل رقم حقوق ها، عادی سازی دریافت ها و به حاشیه کشاندن مسئله ، این امر جفایی بود که در حق طبقه متوسط و جوانان بیکار و اقشار کم در آمد شد.
وی ادامه داد: اگر مسئولان نمی خواهند با نجومی بگیرها برخورد کنند، حداقل این جسارت را به خود ندهند که در برابر رسانه ها و مردم، تمام قد و جانانه از نجومی بگیرها دفاع کنند.
حجت الاسلام صابری سه موضوع را لزوم اتحاد بین امت مسلمان دانست و تاکید کرد: تبادل آراء و نظرات بین علماء شعیه و سنی، برگزاری جلسات علمی و مناظره برای آشکار ساختن حق و نه شرکت کردن در جلسات لعن خلفا و همسر پیامبر(ص) و فائق آمدن برظلم ظالمین و حل مشکل فلسطین باعث اتحاد مسلمانان خواهد شد.
امام جمعه دامنه افزود: اگر این روند همبستگی و اتحاد بین مسلمانان پیش رود، به فرموده مقام معظم رهبری اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و این می شود رویکرد تهاجمی در مقابل یاوه گویی ها مستکبرین مثل نخست وزیر انگلیس که متاسفانه جواب داده نشد.
این روحانی، به اتفاقات نادر در زمان تولد پیامبر اسلام و مصائب زندگی آن حضرت اشاره کرد و تصریح کرد: این همه مصائب که در طول عمر شریفش روی داد، آن حضرت را نسبت به هدف خود مصم تر می کرد.
وی ادامه داد: پیشوای چنین امتی، پیروان مکتب خود را همواره به مقاومت دعوت می کند و هراسی از ابوسفیان و کدخدای عالم ندارد، به تمام امپراطوری های اطراف نام می نویسد و با تحکم و در عین خیر خواهی با آنها صحبت می کند.

 

انتهای پیام/ع

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها