• کدخبر: 56300
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۱۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۹/۱۹
  • چاپ خبــر
امام جمعه شهر دامنه:

آقایان برای سرپوش گذاشتن روی شکست وعده هایشان، از رهبری مایه نگذارند

حجت الاسلام صابری با بیان اینکه «تمام پلیدی ها در یک صندوق جمع هستند و کلید این صندوق دروغ است»، گفت: اینکه عنوان می کنند رهبری در جریان تمام جزئیات مذاکرات و توافق بوده، دروغ است و دروغگو رسوا خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فریدن، امام جمعه شهر دامنه در خطبه های نماز جمعه پیش از ظهر امروز با اشاره به سخنان مسئولان در دانشگاه ها، بیان کرد: بررسی روند خسته کننده مذاکرات نشان می دهد که رهبر معظم انقلاب چقدر با این رویه موفق اند!!
حجت الاسلام ناصر صابری ادامه داد: مردم از نظر رهبری مطلع اند پس برخی آقایان وقاحت خود را به حد اعلی نرسانند و برای سرپوش گذاشتن بر این رسوایی و شکست وعده برجام از رهبری مایه نگذارند.
وی با بیان اینکه «تمام پلیدی ها در یک صندوق جمع هستند و کلید این صندوق دروغ است»، گفت: اینکه عنوان می کنند رهبری در جریان تمام جزئیات مذاکرات و توافق بوده، دروغ است و دروغگو رسوا خواهد شد.
حجت الاسلام صابری تمدید تحریم ها را نقض برجام دانست و تاکید کرد: شروط ۹ گانه رهبری در زمان توافق و دستور ویژه به رئیس جمهور برای برداشت تمام تحریم ها با تمدید تحریم ها آن طور هم که آقایان می گویند مکاتبات و نامه های رهبری را مو به مو اجر نکردند.
امام جمعه دامنه در بخشی دیگر از صحبت های خود با تبریک آغاز امامت و ولایت حضرت مهدی(عج) به تبین و تشریح وظایف منتظران در عصر غیبت پرداخت و بیان کرد: امام شناسی، تلاش و پویایی برای آماده ساختن جهان برای ظهور از ویژگی های منتظران است.
این خطیب جمعه تعالی فرهنگ، مدیریت و شجاعت را یکی دیگر از ویژگی منتظران واقعی امام زمان(عج)عنوان کرد و گفت: طبق فرموده امام محمد باقر(ع)، شجاعت، صلابت و نفوذ در اجرای احکام الهی از ویژگی یاران امام زمان(عج) است.
وی اقتدا به سنت و سیره پیامبران و امامان علیه السلام، تخلق کرائم اخلاقی و زیور تقوا را نیز از ویژگی های منتظران عنوان کرد و افزود: حیوه طیبه در گرو اطاعت از انسان کامل و امام صالح است که باید به این نکته توجه ویژه ی شود.

 

انتهای پیام/ع

نویسنده

نوشته شده توسط سخن حق در آذر ۲۰ام, ۱۳۹۵

امام باقر (ع) : کمال انسان ، تمام کمال در سه چیز است : فراگرفتن علم دین و شکیبایی در پیش آمدها و ناگواریها و اندازه نگه داشتن در زندگی.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها