• کدخبر: 56023
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۵۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۹/۵
  • چاپ خبــر
امام جمعه شهر دامنه بیان کرد:

بیکاری جوانان مایه شرمساری است نه لغو یک سخنرانی

امام جمعه شهر دامنه در خطبه های نماز جمعه این هفته به لزوم توجه مسئولان به مسائل اساسی و اصلی و پرهیز از حواشی اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) بیکاری جوانان را مایه شرمساری می داند اما مسئول مملکت لغو یک سخنرانی را مایه شرمساری می داند، این تفاوت دیدگاه را می بینید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فریدن، امام جمعه شهر دامنه در خطبه های نماز جمعه این هفته به لزوم توجه مسئولان به مسائل اساسی و اصلی و پرهیز از حواشی اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) بیکاری جوانان را مایه شرمساری می داند اما مسئول مملکت لغو یک سخنرانی را مایه شرمساری می داند، این تفاوت دیدگاه را می بینید.
حجت الاسلام ناصر صابری ادامه داد: حمایت از برخی فتنه گران، فساد صندوق ذخیره فرهنگیان، حقوق های نجومی، توهین به منتقدان و معطل کردن سه سال سرمایه مملکت به امید برجام مایه شرمساری است.
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در میان بسیجیان، بسیج را پدیده شگفت آور دوران انقلاب دانست و بیان کرد: باید ازخودمان بپرسیم چرا رهبری در سخنان خود مثال قوم بنی اسرائیل را می زند و مردم را به مبارزه با فرعونیان دعوت می کند.
حجت الاسلام صابری تاکید کرد: دلیل این مثال همان است که امام حسن مجتبی(ع) فرمود: «اگر ناگزیر به صلح با معاویه شویم زیر پرچم معاویه هرگز روی خوش و شادمانی نخواهیم دید.»
این خطیب جمعه ادامه داد: این وعده امام حسن مجتبی (ع) به کسانی است که مانند قوم بنی اسرائیل رفاه طلبی و تعامل با دشمن را بر مقاومت ترجیح می دهند.

انتهای پیام/ع

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها