• کدخبر: 55835
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۳۳ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۲۷
  • چاپ خبــر
در ادامه پیروزی‌های ارتش و نیروهای مردمی سوریه؛

حملات همه جانبه به مواضع تروریست ها

ارتش سوریه و نیروهای هم‌پیمان، حمله به محور غربی شهر حلب را آغاز کردند و همچنین در مناطق حمص، و ادلب، شماری از تروریستها را به هلاکت رساندند

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فریدن به نقل از خبرگزاری سوریه سانا، این منبع تصریح کرد یگان های ارتش تجمعات و محورهای تحرک تروریست های وابسته به جبهه النصره تحت حمایت نظام های سعودی و اردوغان و قطر را در کفرلاها ، السعن ، جوالک، الغنطو و حوش الطالب در شمال حمص هدف قرار دادند که به کشته و زخمی شدن شماری از اعضای این جبهه و انهدام تعدادی خودروهای مجهز به سلاح سنگین آنان منجر شد.

یگان های ارتش روز سه شنبه نیز با حمله به مقرها و خودروهای تروریست های جبهه النصره و احرار الشام در شمال حمص ۲۸ تن از انان راکشته و یا زخمی کردند.

یگان های ارتش در منطقه قنیطره نیز یک انبار سلاح ، دو دستگاه خودروی متعلق به جبهه تروریستی النصره را منهدم و ۱۵ تن از آنان را در جباتا الخشب کشته و یا زخمی کردند.

گروه های تروریستی مستقر در چند روستا و شهرک های منطقه قنیطره تحت حمایت های لجستیکی و اطلاعاتی اسرائیل قرار دارند و اهالی روستاهای امن را در این منطقه با انواع سلاح هدف حمله قرار می دهند.

جنگنده های سوری نیز تجمعات و مقرها و خودروهای گروه تروریستی جیش الفتح را در محمبل ، اریحا ، سنجار در منطقه ادلب منهدم کردند که به کشته شدن شمار زیادی از انان منجر شد.

ادامه پیشروی ارتش سوریه در حلب و حومه دمشق

همچنین به گزارش شبکه تلویزیونی العالم، ارتش سوریه و نیروهای هم‌پیمان، حمله خود به محور غربی شهر حلب را با هدف باز پس گیری مناطق باقی مانده تحت سیطره گروه های تروریستی را آغاز کردند.

این عملیات با حمله نیروهای سوری از محور دفاع هوایی به منطقه الراشدین آغاز شد.

در حومه دمشق نیز ارتش سوریه و نیروهای هم پیمان عملیاتی به سوی شهر دوما شروع کرده و وارد درگیری های گسترده ای با افراد مسلح در اطراف اردوگاه خان الشیح شدند.

یگان های ارتش سوری در این عملیات، محل تجمعات گروه تروریستی جبهه النصره را در روستای جَبّانه الخشب در حومه قنیطره در جنوب سوریه را هدف قرار دادند.

این در حالی بود که جنگنده های ارتش سوریه مواضع تروریست های داعش را در السخنه و اطراف آن در حومه شرقی حمص هدف قرار دادند.
جنگنده های سوری همچنین مقرهای فرماندهی و انبارهای گروه های تروریستی در منطقه الرستن را بمباران کردند.

انتهای پیام/ع

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها