• کدخبر: 55433
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۴۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۵
  • چاپ خبــر
واکنش تاج به بیانیه کی روش

منظور کروش افرادی بود که با قصورشان باعث لغو بازی با سنگاپور شدند

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید بیانیه کارلوس کی‌روش مبنای درستی داشته است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فریدن، مهدی تاج در حاشیه مراسم بدرقه تیم فوتبال ساحلی و تیم زیر ۱۹ سال دختران درباره جلسه روز گذشته خود با کارلوس کی‌روش اظهار کرد: AFC به ما نامه‌ای زده که چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب سابقه نداشته که ایران در ۵ رده ملی به جام جهانی صعود کند. تاکنون در امسال ۴ تیم ملی از ایران به جام جهانی رفته‌اند و با توجه به وضعیت خوبی که تیم ملی بزرگسالان در رقابت‌های انتخابی دارد، امیدواریم پنجمین تیم نیز به جام جهانی صعود کند.
وی افزود: روز گذشته از ساعت ۵ بعدازظهر تا ۱۱ شب با سرمربی تیم ملی جلسه داشتیم و حرف‌های متفاوتی در این جلسه زده شد. ابتدا درباره اصطلاح زرنگ خیابانی بیانیه‌ی کی‌روش دیدگاهی وجود داشت اما وقتی سرمربی تیم ملی منظورش را بیان کرد، متوجه شدیم حرف او حرف درستی بوده است.
تاج با اشاره به لغو بازی دوستانه ایران برابر سنگاپور که قرار بود پیش از دیدار برابر سوریه در همان زمین مصاف ایران برابر سوریه در مالزی برگزار شود، گفت: منظور کی‌روش از آن اصطلاح افرادی بود که با قصورشان باعث لغو آن بازی شدند و کی‌روش نیز به شدت از این موضوع ناراحت بود و من حق را کامل به او می‌دهم. او ما را متقاعد کرد که چند نفری از درون فدراسیون و بیرون قصور کرده‌اند و این حرف درستی بود. این اصلا درست نیست که با قصور انجام شده، سنگاپور بازی دوستانه‌اش را با ما لغو کند و به جای دیدار برابر ما به مصاف سوریه در همان زمین برود.
وی از سفر خود با کی‌روش به اصفهان خبر داد و گفت: شنبه برای بررسی چند زمین تمرین و البته بازدید از ورزشگاه نقش جهان به اصفهان می‌رویم. به هر حال با شرایطی که وجود دارد این امکان را نداریم که در این شرایط زمینی را برای تیم ملی در تهران پیدا کنیم. از ابتدا تاکنون سه میلیارد تومان را از دولت گرفته‌ایم که پول چارتر هواپیما و پاداش شده است.
انتهای پیام/ایسنا

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها