• کدخبر: 55323
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۱۸ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۱
  • چاپ خبــر
سرهنگ کریمی:

اعزام به عتبات عالیات فقط با ارائه اصل گذرنامه و ویزای معتبر امکان پذیر است

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به افزایش تعداد زائران مراسم اربعین حسینی درسال های اخیر گفت : پلیس به زائرانی که گذرنامه و ویزای معتبر ندارند اجازه خروج از مرز را نخواهد داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فریدن، سرهنگ “جهانگیر کریمی ” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در سال های گذشته تعداد زیادی از زائران در مرزها حضور یافته اند که به علت نداشتن گذرنامه ، ویزای معتبر و عدم تطابق مشخصات گذرنامه با صاحب آن امکان خروج از کشور برای آنها فراهم نشده است .
وی با اشاره به اینکه خروج از کشور فقط با ارائه اصل گذرنامه شخصی و ویزای معتبر امکان پذیر است افزود: زائران محترم استان اصفهان می توانند قبل از خروج در شهر “اصفهان” به اداره گذرنامه واقع در خیابان رودکی ودردیگر شهرستان های این استان به اداره گذرنامه آن شهرستان مراجعه و از نظر اجازه خروج و سایر موارد گذرنامه خود را استعلام کنند.
این مقام انتظامی بیان داشت: در صورت عدم مطابقت مشخصات گذرنامه با زائر از خروج جلوگیری می شود و در این خصوص فرد دستگیر و تحویل مراجع قضائی می شود.
سرهنگ کریمی اظهار داشت : خروج زائران از مرز بدون ویزای معتبر امکان پذیر نمی باشد و در صورت خروج توسط ماموران مرزی کشور عراق از ورود آنها جلوگیری و پرونده قضائی تشکیل می شود .
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در پایان با اشاره به اینکه هویت اصلی زائران ، گذرنامه و ویزای معتبر می باشد از آنان خواست : در حفظ و نگهداری این مدارک دقت لازم را بعمل آورند تا انشاء الله زائران ایرانی بدون مشکل خاصی در این مراسم شرکت کنند.

انتهای پیام/ع

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها