• کدخبر: 54204
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۱۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۷
  • چاپ خبــر

افتتاح پروژه های هفته دولت در فریدن/ تصاویر

چراغ اول با افتتاح ۴۰ واحد مسکن مهر اصناف فریدن در شهر داران که با هزینه ای بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال ساخته شده بود، روشن شد اما بعد از بریدن روبان وقتی چرخی در واحد های این مجموعه زدیم، مشاهدات خبر از تکمیل شدن آن نمی داد و شاید حداقل صاحبان واحدهای مسکونی برای منزل دار شدن مدتی دیگر را باید انتظار بکشند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فریدن، در ششمین روز هفته دولت مسئولان شهرستان فریدن با حضور عقدایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان راهی شدند تا چند پروژه ای را که برای امروز در نظر گرفته بودند را افتتاح کنند.

چراغ اول با افتتاح ۴۰ واحد مسکن مهر اصناف فریدن در شهر داران که با هزینه ای بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال ساخته شده بود، روشن شد اما بعد از بریدن روبان وقتی چرخی در واحد های این مجموعه زدیم، مشاهدات خبر از تکمیل شدن آن نمی داد شاید حداقل صاحبان واحدهای مسکونی برای منزل دار شدن مدتی دیگر را باید انتظار بکشند.

گفتنی است کلنگ این پروژه که متشکل از دو مجموعه جنوبی و شمالی است در سال ۹۰ به زمین خورده و هر مجموعه ۴۰ واحد را شامل می شود که امروز مجموعه شمالی روبانش با دستان عقدایی بریده شد.
پروژه های مسکن مهر در شهرستان فریدن با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کند که این حوزه توجه و نظارت بیشتری را می طلبد.

افتتاح پروژه چهار باند شدن کمربندی مرگ به پایان شهریور موکول شد

امروز مسئولان از پروژه ی چهار باند شدن مسیر ۷ کیلومتری پل قفر تا دو راهی نماگرد که یکی از مسیرهای غیر ایمن کمربندی داران- الیگودرز هست نیز بازدید کردند.

 

گفتنی است زمزمه افتتاح و بهره برداری این پروژه در هفته دولت به گوش می رسید ولی این امر محقق نشد تا اینگونه فرماندار شهرستان فریدن با بیان اینکه مسائل ایمنی در تکمیل این پروژه باید کاملا رعایت شود، قول بهره برداری آن را تا پایان شهریور داد.

 

باید خاطر نشان کرد این کمربندی همان کمربندی مرگ است که در چند ماه اخیر چند تن از هم وطنانمان را به کام مرگ کشیده و سالها است که کلنگ ایمن سازی آن به زمین خورده اما هنوز به سر انجام نرسیده است همچنین باید بگوییم هزینه ای این پروژه مبلغی بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال می باشد.

افتتاح طرح هادی روستای دهق

از کمربندی مرگ گذر کردیم تا به روستای دهق رسیدم و اینگونه با حضور مسئولان طرح هادی و طرح آبیاری تحت فشار و کانال آبرسانی در این روستا نیز به بهره برداری رسید تا این کانال باعث جان بخشیدن به مزارع مردم زحمت کش روستا شود.

 

به گفته فرماندار در هفته دولت ۵۲ پروژه با بیش از ۱۷۰ میلیارد ریال هزینه در فریدن به بهره برداری رسیده که این پروژه ها شامل ۴۰  واحد مسکن مهر، ۱۰ پروژه برق رسانی، ۸ طرح هادی روستایی، ۲۲ طرح آبیاری بارانی، ۷ طرح بهسازی شبکه برق و …. بودند.

انتهای پیام/ ع

نویسنده

نوشته شده توسط ساکن مسکن مهر در شهریور ۸ام, ۱۳۹۵

واقعا از شما بعید بود آقای فرماندار این پروژه را افتتاح کنید ما الان چند سال پول دادیم ولی صاحب خانه نشدیم.

تکمیل به اون میگن که من همین امروز اثاثیه ام را ببرم خونه بشینم

نویسنده

نوشته شده توسط یکی از ساکنین مسکن مهر در شهریور ۸ام, ۱۳۹۵

تشکر از فرماندار پر تلاشمان که واقعا تحول شگرفی در روستاها ایجاد کرد و اما فرماندار عزیز این انصاف نیست که مجموعه که آماده نبود را افتتاح کنید الان ما می ترسیم این خانه ها دیرتر تحویل ما داده شوند.

فرماندار عزیز نظارت کنید ببینید چقدر مسکن مهر مشکل داشت شما باید حداقل یک دور در واحدها می زدید.

نویسنده

نوشته شده توسط منتقد بی شناسنامه در شهریور ۸ام, ۱۳۹۵

نگاه کنید در شهرستانهای مجاور چه پروژه های اشتغال زایی افتتاح می کنند ولی ما اینجا ۱۷ میلیارد پروژه افتتاح کردیم که یکیشم در راستای اشتغال نبوده.

تازه مسکن مهری که افتتاح شده ببینید چه افتضاح بوده البته تشکر می کنیم بابت این همه اعتباری که وارد شهرستان شده ولی ای کاش دوتا پروژه اشتغال زا هم افتتاح می شد.

چون در بنرها دیدم قیر رایگان هم به همون دادند که اینقدر طرح هادی اجرا کردیم ولی باز می گم پروژه اشتغال زا نداشتم.

نویسنده

نوشته شده توسط مسکن مهر در شهریور ۸ام, ۱۳۹۵

کاش مسکن مهر افتتاح نمی شد ای کاش.
چرا این اتفاق افتاد که نمک بر زخم ما بپاشید

نویسنده

نوشته شده توسط دوست دار فرماندار در شهریور ۸ام, ۱۳۹۵

جناب تاجمیری خسته نباشید ولی فدای شما چرا مسکن مهر افتتاح شد.؟!!
تاجمیری ای بختیاری دلاور تشکر

نویسنده

نوشته شده توسط یک منبع آگاه در شهریور ۸ام, ۱۳۹۵

سلام
این پروژه مسکن مهر که به آن اشاره شده در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربعی ساخته شده است و از دو مجموعه ۴۰ واحدی تشکیل گردیده که از سال ۹۰ کلنگش بر زمین خورده و تاکنون ۳۲ میلیارد ریال هزینه این دو مجموعه گشته که سهم ۴۰ واحد افتتاح شده ۲۵ میلیارد ریال می باشد.

اما در اینجا به درستی به تکمیل نشدن آن اشاره شده زیرا قرار است در این روزها اداره برق در همین واحدها حفاری داشته باشد پس خبر واقعا به صورت صحیح منتشر گشته و از همین جا بابت صداقت از مسئول سایت تشکر می کنم.

و اما بعد باید از مدیر عامل آقای بابایی و تلاش های آقای بدیع الزمانی معاون فرماندار که برای تکمیل شدن این پروژه تلاش های بسیار کردند باید تشکر کرد اما شاید یک ماه بعد این پروژه افتتاح می شد بسیار درست تر بود.

چون واقعا افتتاح به این معنی است که من امروز باید کلید منزل را تحویل بگیرم و ساکن شوم.

اما از اینجا هم باید از دولت قبل هم تشکر کنیم طرح بسیار خوبی برای خانه دار شدن مردم ارائه داد هر چند در اجرا با مشکلات بسیاری روبرو شد ولی بی انصافی است بخواهیم هر کجا بنشینیم و تمام مشکلات را ناشی از دولت قبل بدانیم شاید برای دولتی که به راستگویان خود را معروف کرده این درست نیست که برای فرار از انتقادها و فرار از مشکلات دولت قبل را سیبل قرار بدهد و هر کجا جلسه ای بود به پشت تریبون بروند و بگویند دولت فلان مقصر است ان هم بعد از سه سال درست نیست واقعا درست نیست این دولت دیگر باید به کارهای خود بپردازد نه اینکه فقط دولت قبل را تخریب کند البته تا بوده همین بود چون دولت قبل هم دولت خاتمی را کوبید و دولت خاتمی هاشمی را.

البته این هم انصاف نیست که تلاش فرماندار پر تلاش این منطقه را نیز نادیده گرفت البته نقدهای هم نیز به ایشان وارد است اما واقعا در راستای حوزه کاری خود کارشناس هستند هرچند نتوانست اتحاد را در شهرستان برقرار کند.

البته از پدر روحانی منطقه حجت الاسلام سیاوشی هم باید تشکر کنیم که می دانیم کارهای بسیاری در شهرستان انجام می دهند ولی چون اهل رسانه نیستند هیچ گاه فعالیتشان زیاد بازتاب پیدا نکرده هر چند بسیاری از دشمنان و مخالفان ایشان با این تهمت ها که ایشان تریبون دار منطقه هستند و …. در راستای تخریب ایشان قدم برداشتند ولی واقعا امام جمعه شهر ما قابل احترام است، ایشان تلاش های بسیاری برای رفع مشکلات این منطقه انجام دادند اما چون یک دست صدا ندارد امروز این می شود که ما بعد از ۳۶ سال هنوز حسرت یک پروژه اشتغال زا را بخوریم و هنوز از نبود صنایع تبدیلی در شهرستان رنج ببریم.

اما ای کاش وحدت در شهرستان ما روزی به وجود می آمد امروز تمام شهرستانها مسئولان با وحدت کنار هم قرار گرفتند ولی شهر ما اختلافات بسیار شدید دارند که نمونه اش حضور نیافتن مسئولان در جلسات یکدیگر است و حضور یافتن برخی چهره های سیاسی برای افروختن آتش سیاسی در شهرستان نیز قابل توجه است.

امیدواریم روزی مسئولان دست در دست هم و به کوری چشم دشمنان قدم بزرگی برای فریدن بردارند.

نویسنده

نوشته شده توسط علی در شهریور ۸ام, ۱۳۹۵

کلید واحدهای مسکن مهر را کی تحویل می دهند.

نویسنده

نوشته شده توسط فریدنی در شهریور ۸ام, ۱۳۹۵

خیلی هم خوب خسته نباشند ضد زلزله است

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها