• کدخبر: 53852
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۳۸ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۵/۲۶
  • چاپ خبــر
حادثه در کمربندی داران- الیگودرز:

صدای مرگ در کمربندی مرگ فریدن بار دیگر پیچید

شاخ به شاخ شدن دو خودرو در کمربندی داران- الیگودرز کشته شدن ۲ تن و مجروح شدن ۲ تن دیگر را در پی داشته است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فریدن، کمربندی مرگ در فریدن(محور داران- الیگودرز) روز گذشته باز ناقوس مرگ را به صدا در آورد و بر اثر برخورد مستقیم یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ دو نفر کشته شدند.

کمربندی که قول ایمن سازیش از دو راهی نماگرد تا پل قفر در هفته دولت داده شده، منتظر فرا رسیدن هفته دولت نمانده و این چندمین تصادفی است که در این محور باعث مرگ هم وطنانمان در سال جاری می شود.

شاید توجه ویژه مسئولان کشوری به این جاده مهم ترانزیتی بتواند گره از کار جاده مرگ بگشاید یا اینکه باید بگوییم مرگ های پی در پی در این جاده برای مسئولان عادی گردیده است؟!

روز گذشته یکی از منابع موثق این پایگاه خبری با بیان اینکه دولت برای تکمیل تونلی در یکی از شهرستان های غرب استان که شاید آنچنان هم بار ترافیکی نداشته باشد ۴۰ میلیارد اعتبار گذشته ولی برای شاه راهی که استان اصفهان را به لرستان و مناطق ترانزیتی متصل می کند قطره چکانی عمل کرده است، گفت: شاید باید اعلام کنیم معزل این جاده به یک بحران بدل شده استو توجه بیشتری را می طلبد.

روز گذشته رئیس هلال احمر شهرستان فریدن در خصوص وقوع حادثه ی ذکر شده گزارشی ارائه داده است که این گزارش به شرح ذیل می باشد.
پرویز شجاعی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فریدن از کشته شدن ۲ تن و مجروح شدن ۲ تن دیگر در سانحه محورهای مواصلاتی شهرستان فریدن  خبر داد و افزود: این حادثه روز گذشته (دوشنبه ۲۵ مرداد ۹۵) بر اثر برخورد مستقیم یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در کمربندی داران- الیگودرز اتفاق افتاد که بلافاصله پس از اعلام حادثه اعضای پایگاه جاده ای این جمعیت با یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه ست نجات به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: متاسفانه در این حادثه یک نفر از سرنشینان پراید در دم جان باخت و سه نفر دیگر نیز به شدت مصدوم شدند که پس از اعزام مصدومان به بیمارستان متاسفانه یک نفر دیگر از مصدومان نیز جان باخت.

لازم به یادآوری است این تصادف مقابل رستوران فریدن بزرگ در کمربندی مذکور به وقوع پیوسته است که در چند سال گذشته چندین تصادف به صورت شاخ به شاخ  را در این نقطه شاهد بودیم.

نویسنده

نوشته شده توسط حامد در مرداد ۲۶ام, ۱۳۹۵

تو این روز متاسفانه این محور ۴ کشته داده . تمام امداد رسانیها از طرف هلال احمر فریدونشهر بوده . یک واژگونی پراید هم شش کیلومتر بعد از پایگاه ازونبلاغ بود که بعد از ظهر همین روز یک کشته داد

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها