• کدخبر: 53499
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۳۰ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۵/۱۶
  • چاپ خبــر
امام جمعه موقت داران:

تنهاترین دستاورد برجام تجربه آن است/ذخایر نظام خانواده شهدا و جوانان انقلابی هستند

حجت الاسلام صابری، مفاسد و اختلاس در جامعه را یک زخم عمیق برای نظام دانست و بیان کرد: این که مفسدان اقتصادی را ذخایر نظام بدانیم نمکی است بر این زخم ها البته باید بدانیم که ذخایر نظام خانواده شهدا، جوانان انقلاب و مردم قشر متوسط رو به پایین هستند که همه جوره پای نظام ایستادند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فریدن، حجت الاسلام ناصر صابری امام جمعه موقت شهر داران در نماز جمعه این هفته که گذشت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در تبین سخنان مقام عظمای ولایت به نکاتی اشاره کرد، که در ادامه شاهد آن خواهیم بود.
حجت الاسلام صابری ابتدا از میان صحبت های مقام معظم رهبری به مسیر سخت و دشوار کشورمان ایران برای الگو شدن برای دیگر کشورها اشاره کرد و گفت: در این راه دشمنان مطمئنا مشکلات بسیاری را برای ما می تراشند که این توطئه ها برای ما هزینه بر است ولی باید ایستادگی کرد.
وی با بیان این اینکه «تجربه برجام نمونه روشن از درستی ضرورت بی اعتمادی به دشمنان است»، گفت: تنهاترین دستاورد برجام تجربه آن است که برای آن نیز هزینه ای زیادی دادیم که این تجربه برای آینده ما ارزشمند است .
امام جمعه موقت شهر داران با این سخن که ما تقریبا شش ماه است که شاهد بدعهدی های آمریکا بودیم، بیان کرد: این بدعهدی امروز دشمنان را مقام معظم رهبری(مدظله العالی) حدود دو سال پیش تذکر داده بودند.
در بخشی دیگر از سخنان حجت الاسلام صابری به سوزاندن یا معدوم کردن کالاهای قاچاق اشاره شد و اعلام کرد: برخی کالاها بعد از توقیف باز وارد بازار می شوند که این امر ضربه مهلکی به تولید داخلی است بنابراین سوزاندن این کالاها ضمن بازدارندگی از قاچاق کالا، از تبعات بعدی آن نیز جلوگیری می شود.
وی در ادامه سخنانش، مفاسد و اختلاس در جامعه را یک زخم عمیق برای نظام دانست و بیان کرد: این که مفسدان اقتصادی را ذخایر نظام بدانیم نمکی است بر این زخم ها البته باید بدانیم که ذخایر نظام خانواده شهدا، جوانان انقلاب و مردم قشر متوسط رو به پایین هستند که همه جوره پای نظام ایستادند.
این خطیب با اشاره به دغدغه مقام عظمای ولایت که معیشت مردم است، گفت: وقتی دغدغه اصلی رهبر یک ملت معیشت مردم است باید تمام کارگزاران نیز این دغدغه را داشته باشند و دراین راه باید با اشرافی گری و مفاسد مبارزات جدی کنند.
حجت الاسلام صابری با بیان اینکه بگوییم سرمنشاء ضعف های کنونی دولت های قبلی است و از زیر مسئولیت شانه خالی کنیم درست نیست، تصریح کرد: حال اگر هم سرمنشاء دولت های قبل باشند ولی باید دید چرا اکنون هم ادامه دار شده است.
امام جمعه موقت داران بخشی از صحبت های خود را به اوضاع بین الملی اختصاص داد و تاکید کرد: امروز جهان شیعه به امثال شیخ زکزاکی ها و عیسی قاسم ها افتخار می کنند و آنها که آیه یاس می خوانند و می گویند چرا جنگ باید بدانند در مقابل استکبار که ریشه در کبر و غرور دارد باید به همین گونه رفتار کرد تا تشیع  و دین اسلام به نابودی نرود.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها