• کدخبر: 51876
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۲۵ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۱۶
  • چاپ خبــر
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فریدن:

خودروی حادثه ساز در فریدن متوقف شد

فرمانده انتظامی شهرستان فریدن از توقیف یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ که بیش از ۲۰ میلیون ریال جریمه پرداخت نشده و ۶۸ فقره تخلف حادثه ساز داشت خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فریدن به نقل از پایگاه پلیس، سرهنگ رضا محمدی فرمانده انتظامی شهرستان فریدن از توقیف یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ که بیش از ۲۰ میلیون ریال جریمه پرداخت نشده و ۶۸ فقره تخلف حادثه ساز داشت خبر داد.

سرهنگ محمدی گفت: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان فریدن حین کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه سواری ۴۰۵ را به علت نبستن کمربند ایمنی توسط راننده متوقف کردند.

وی افزود: در استعلام از سوابق این خودرو مشخص شد دارای ۲۰ میلیون و ۱۷۶ هزار ریال خلافی و ۶۸ فقره تخلف حادثه ساز است که بلافاصله به پارکینگ منتقل شد.

این مقام انتظامی بیان داشت : بیشترین تخلفات صورت گرفته توسط این خودرو سرعت و سبقت غیر مجاز می باشد .

فرمانده انتظامی شهرستان “فریدن” در پایان اظهار داشت : برابر تبصره ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی در صورتی که مبلغ جریمه خودرویی به ۱۰ میلیون ریال برسد پلیس راهنمایی و رانندگی مراتب را به مالک خودرو اعلام و چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ ، مالک خودرو نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکند، خودرو توقیف و از تردد آن جلوگیری خواهد شد.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها