• کدخبر: 51585
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۳۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۳/۷
  • چاپ خبــر

اولین همایش حرکات نمایشی و زیبایی اسب در شهرستان فریدن برگزار شد/ تصاویر

اولین همایش حرکات نمایشی و زیبایی اسب غرب استان اصفهان عصرجمعه با شرکت ۶۰ اسب و سوارکار از شهرهای استان اصفهان در شهرستان فریدن برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فریدن، اولین همایش حرکات نمایشی و زیبایی اسب عصرجمعه با شرکت ۶۰ اسب و سوارکار از شهرهای استان اصفهان در شهرستان فریدن برگزار شد.
این همایش با حضور مسئولان شهرستان، پیشکسوتان، چابکسواران، فعالان عرصه پرورش اسب و سوارکاری و عموم مردم به همت هیئت اسب سواری شهرستان در شهر زیبای دامنه برگزار شد.

گفتنی است کاظمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدن در حاشیه این همایش با بیان اینکه در سالهای گذشته به علت نبود زیر ساخت های مناسب این ورزش در شهرستان فریدن به صورت جدی دنبال نمی شده است، گفت: در سالهای آینده سعی در هر چه بهتر برگزار کردن این مسابقات خواهیم داشت و برای ارتقا این ورزش تلاش خواهیم کرد.

لازم به ذکر است هیئت اسب سواری فریدن رسمأ با این همایش کار خود را در شهرستان آغاز کرد و همچنین در این همایش از تمام شرکت کنندگان قدر دانی گردید.

نویسنده

نوشته شده توسط ا در خرداد ۸ام, ۱۳۹۵

خیلی جالب و هیجان اتگیز بود
من از طرف مردم شهرستان فریدن از هیئت های سوارکاری استان اصفهان و شهرستان فریدن ، اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدن ، شهرداری و شورای اسلامی شهر دامنه و از جناب آقای مهدی رفیعی رئیس هیئت سوارکاری تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم این همایش ها همچنان ادامه داشته باشه.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها