• کدخبر: 35627
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۳۳ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۳/۱۱/۱۶
  • چاپ خبــر
رئیس اداره آب و فاضلاب فریدن:

کمبود آب شرب محله آشجرد و شهر دامنه برطرف می‌شود

رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان فریدن گفت: با حفر چاه در شهرستان فریدن کمبود آب شرب محله آشجرد داران و شهر دامنه در سال‌های آینده برطرف می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فریدن، مهدی اصفهانیان در گفت‌وگویی با بیان اینکه انجام مطالعات ژئوفیزیک جهت بررسی محل حفر چاه آب شرب با کیفیت مطلوب در شهرستان فریدن پایان یافت اعتبار این عملیات را بالغ بر ۲۶۰ میلیون ریال اعلام کرد و اظهار داشت: این اعتبار از محل اعتبارات عمرانی آبفا فریدن و به صورت پیمانی انجام شد.

وی با بیان اینکه این عملیات به منظور بررسی سفره‌های آب زیرزمینی سالم و با کیفیت در منطقه فریدن انجام شد، تصریح کرد: مشاور مربوطه چندین نقطه در اطراف شهرهای داران و دامنه را مورد بررسی قرار داد و پس از انجام عملیات میدانی و سپس تحلیل داده‌های میدانی، نتیجه مطالعات در اختیار آبفا منطقه فریدن قرار گرفت.

رئیس اداره آب و فاضلاب فریدن ادامه داد: طی این مطالعات چندین محل با ذکر اولویت جهت حفر چاه به آبفا فریدن معرفی شد که اولویت اول در ضلع جنوبی محله آشجرد شهر داران قرار دارد.

اصفهانیان با اعلام اینکه با حفر چاه در این محل کمبود آب شرب محله آشجرد داران و دامنه در سال‌های آینده مرتفع خواهد شد، اضافه کرد: خشکسالی‌های اخیر در شهرستان فریدن سبب کاهش سطح آب چاه‌های این شهرستان و کاهش تولید آب شرب این شهرستان شده است که با حفر چاه جدید این مشکل برطرف خواهد شد.

نویسنده

نوشته شده توسط نام و نام خاوادگی در بهمن ۱۷ام, ۱۳۹۳

متدسفانه حضور افراد بی تجربه غیر بومی بعنوان مدیر ضربه بزرگی را به شهرستان زده که این مسئله فقط مربوط به حوزه اب و فاضلاب نیست امیدوارم روزی به این نتیجه برسیم که مدیر بومی توانمند بسیار داریم که خودمان با عث فرار آنها از این منطقه شده ایم با دلایل مختلف اعم از سیاسی و….
و اما سوال از این مدیر ….
شما تاکنون چه اقداماتی را در زمینه بالا بردن کیفیبت آب آشامیدنی شهر داران انجام داده اید ؟

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها