• کدخبر: 35381
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۱۴ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۱۰/۲۹
  • چاپ خبــر
رئیس بیمارستان شهیدرجایی فریدن:

بیمارستان شهیدرجایی فریدن سامان می یابد

رئیس بیمارستان شهید رجایی فریدن گفت: مشکلات زیربنایی تا حدودی حل شده در حال حاضر فقط ظرافت‌کاری ساختمان برای راه اندازی و نصب دستگاه است.

امیرصادقی در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه بیمارستان شهید رجایی داران دارای مشکلات بسیار زیادی است و نیازمند کارهای زیربنایی عظیمی است، اظهار کرد: متأسفانه نیروهای ما بومی نیستند و بخش خصوصی قوی در منطقه وجود ندارد، اگر این امکان فراهم شود بار کاری بیمارستان کمتر خواهد شد؛ خوشبختانه این بیمارستان در حوزه خدمت‌رسانی در طرح تحول نظام سلامت در رأس استان قرار دارد.

وی ضمن پیشنهاد جهت بازگشت مجدد دانشکده پرستاری در فریدن، افزود: با تأسیس دانشکده پرستاری در منطقه امکان آموزش نیروهای بومی در شهرستان فراهم خواهد شد چراکه در حال حاضر ما با کمبود ۳۴ نیرو حتی نیروی خدمه و اداری مواجه هستیم و از طرفی هم محدودیت پذیرش نیرو وجود دارد.

رئیس بیمارستان شهید رجایی فریدن علت مشکل راه‌اندازی نشدن سی.تی.اسکن شهرستان را عقب ماندگی کارهای ساختمانی و اختلافات بین پیمانکاران این پروژه اعلام و تصریح کرد: مشکلات زیربنایی تا حدودی حل شده در حال حاضر فقط ظرافت‌کاری ساختمان برای راه اندازی و نصب دستگاه است؛ تنها مشکل اساسی ما در این حیطه کمبود نیرو و نبود نیروی بومی در منطقه است.

صادقی ادامه داد: ما مشکلی با فعالیت بخش خصوصی در منطقه نداریم و نیروهای تخصصی و غیر تخصصی مشغول شوند و ما قطعا استقبال خواهیم کرد در این‌صورت بار کاری بیمارستان کم‌تر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تمامی کمبودها و کاستی‌های این مرکز درمانی به صورت کتبی و شفاهی به استان گزارش شده است، بیان کرد: امیدوارم با کارهای زیربنایی که در آینده برای بیمارستان انجام خواهد شد بتوانیم این خدمت‌گذاری مطلوبی در سطح منطقه داشته باشیم.

رئیس بیمارستان شهید رجایی فریدن در پایان خاطرنشان کرد: در دهه فجر سال جاری گسترش بخشی از اورژانس فریدن همچنین راه‌اندازی دستگاه سی.تی.اسکن صورت خواهد گرفت.

نویسنده

نوشته شده توسط مناظره در دی ۲۹ام, ۱۳۹۳

***************با سلام خدمت فریدنی های عزیز
من هم به نوبه خودم از مردم عزیز میخواهم لینک خبر مربوط به صحبت های آقای اسفنانی واینکه آقای اسفنانی در آئین معارفه بخشدار زنده رود گفته اند:
بازی های سیاسی بزرگترین علت عقب ماندگی منطقه در گذشته هست را در قسمت اخبار منطقه همین سایت باز بفرمائید و دیدگاه ها را به دقت مطالعه و نظر خودتان را ابراز کنید. قطعا به غنای فرهنگی وسیاسی منطقه اضافه می شود.*******************************************************متشکر از همت شما فریدنی های غیور

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها