درباره ما

به نام حق

پایگاه تحلیلی خبری فریدن به عنوان اولین و تنها پایگاه خبری تحلیلی فریدن پا به عرصه رسانه نهاد تا با بهره مندی از پتانسیل های موجود در مرکز غرب استان اصفهان بتواند گامی هرچند کوچک در جهت اعتلای سطح آگاهی و بصیرت مردم عزیز این سرزمین بردارد.

دغدغه ایی که باعث شد تا ما اقدام به راه اندازی این سایت بنمائیم، سرد بودن فضای رسانه ایی در این منطقه و نبود یک رسانه‌ی مستقل و تحلیلی بوده است.
با وجود ظرفیت های بالای منطقه در حوزه های فرهنگی و سیاسی و حضور شخصیت های اثرگذار مذهبی و فرهنگی ، متأسفانه روز به روز شاهد رکود رسانه ایی در فریدن بزرگ هستیم. این اتفاق تلخ البته ریشه در بسیاری از مسائل دارد، لیکن یکی از دلایل آن عدم وجود یک رسانه‌ آزاد و تحلیلی است که صرفا به اخبار رسمی اکتفا نکرده و خوراک محتوایی را نیز برای خواص و تا حدودی عوام فراهم سازد تا بتواند موجبات تحقق آرمان های امام عزیز (ره) و همچنین منویات رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی) را جامه‌ی عمل بپوشاند.

در این راستا سیاست کلان پایگاه تحلیلی خبری فریدن بر این تعلق گرفت که ضمن پوشش اخبار مهم در سطح منطقه گوشه چشمی نیز به اخبار کشوری داشته و همچنین درحوزه تحلیل و تدوین محتوای مورد نیاز در فضای فرهنگی سیاسی استان و کشور حرفی برای گفتن داشته باشد. بایستی اذعان نمود که به دلیل فعالیت مثبت و تأثیر گذار برخی رسانه های مجازی در سطح کشور، این وظیفه تاحدودی از دوش یک رسانه ‌شهرستانی برداشته شده است و در اولویت اول فریدن نیوز نیز قرار ندارد.

مخاطبان پایگاه تحلیلی خبری فریدن می توانند انتقادات، پیشنهادات و اخبار خود را در قسمت “ارتباط با ما” ارسال نمایند.

نحوه تماس از طریق پست الکتریکی

info@fereydanna.ir

پایگاه تحلیلی خبری فریدن از  اخبار و تحلیل های سیاسی، اجتماعی، ورزشی، فرهنگی  شما در هرجای کشور که باشید استقبال می کند و آن را در سایت قرار می دهد

با ما به روز باشید

جدیدترین خبرها